„Raketos“ savų žiūrovų akivaizdoje 107:97 (38:17, 19:29, 26:25, 24:26) įrodė pranašumą prieš principinius varžovus Vakaruose Los Andželo „Clippers“ (16/12) krepšininkus.

Rungtynių likimas praktiškai išsisprendė jau per pirmąjį kėlinį, kurį šeimininkai laimėjo net 21 taško skirtumu (38:17). Tiesa, antrajame Los Andželo ekipos žaidėjai ėmė naudoti pražangų taktiką prieš Dwightą Howardą, kuri pasiteisino ir leido kiek sumažinti atsilikimą.

Bet po pertraukos „Rockets“ komanda tęsė solidų žaidimą ir savo pranašumą išlaikiusi iki pat finalinio teisėjo švilpuko šventė pelnytą pergalę.

25-erių D. Motiejūnas mačą pradėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio, o nuo jo pakilęs aikštelėje praleido 20 minučių. Per šį laiką 213 cm ūgio lietuvis pelnė 10 taškų (4/4 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 3 ir perėmė bei prarado po 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir 5 sykius prasižengė.

„Rockets“: Dwightas Howardas 22 (8/11 dvit., 6/16 baud. met., 14 atk. kam.), Jamesas Hardenas 18 (11 rez. perd.), Trevoras Ariza 17, Marcusas Thorntonas 11, Donatas Motiejūnas 10 taškų.

„Clippers“: Blake'as Griffinas 22 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), J. J. Redickas 19, DeAndre Jordanas 16 (11 atk. kam., 4 blk.), Chrisas Paulas 12 taškų (10 rez. perd., 7 per. kam.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)