Kieme jų laukusiai TV reporterei jie sakėsi nusivylę dvikovos ir visos finalo serijos baigtimi. „Ne mūsų sezonas“, - į kameras šaukė fanai.

Tačiau LeBrono Jameso ir Ray Alleno tritaškiai neleido „Spurs“ komandai triumfuoti svečiuose.

Netrukus, kai kurie žiūrovai kieme pagal triukšmą suprato, kad „Heat“ klubas išlygino rezultatą, pasiekė pratęsimą ir bandė grįžti į areną, bet apsauga jų neįleido. Tada šiems aistruoliams mačo pabaigą teko stebėti tik per tarpdurį ar arenos langus salės fojė esančiuose televizoriuose. O juk sakoma: „viltis miršta paskutinė!“.

Majamio krepšininkai šventė pergalę po pratęsimo 103:100 ir išlygino serijos santykį. Lemiamos finalo rungtynės, po kurių paaiškės NBA čempionas, vyks naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Lietuvos laiku.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)