Rezultatyviausiai viešnių gretose žaidusi lietuvė pelnė 18 taškų, sugriebė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 5 sykius suklydo ir prasižengė 3 kartus. Per 26 su puse minutės (26:26) K. Nacickaitė pataikė 3 tritaškius iš 4, 3 dvitaškius iš 11 bei realizavo 3 baudų metimus iš 4.

Po 17 taškų į šeimininkių krepšį įmetė Erika De Souza bei Riquana Williams.

17 taškų prie pergalės prisidėjo Farhiya Abdi, 15 – Lindsey Harding, 13 – Nevin Vatansever.

E. Šikšniūtė Čekijoje surinko dvigubą dublį

Septintą pergalę iš eilės Čekijos moterų krepšinio lygoje iškovojo Nimburko „DSK Basketball“ klubas su Egle Šikšniūte, šeštadienį namuose 70:67 (24:13, 20:19, 16:19, 10:16) įveikęs Hradec Kralovės „Sokol ZVUS“ ekipą.

Dar vienu dvigubu dubliu prie pergalės prisidėjusi lietuvė pelnė 16 taškų, atkovojo 12 (7 puolime) kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo bei kartą prasižengė. Per 27 su puse žaidimo minutės (27:22) E. Šikšniūtė pataikė 5 dvitaškius iš 12 bei realizavo visus 6 baudų metimus.

17 taškų prie pergalės prisidėjo Jessica Kuster, 11 – Aleksandra Chomenčiuk, 10 – Alena Hunkova.

Viešnių gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Michaela Stara (21 tšk.), Klara Rosenbaumova (15 tšk.) bei Josipa Bura (13 taškų).

A. Paulausko auklėtinės vėl suklupo

Antrą nesėkmę iš eilės po keturių pergalių Lenkijoje patyrė trečią vietą užimantis Vroclavo „Šlęza“ klubas, kurį treniruoja Algirdas Paulauskas. Jis šeštadienį svečiuose po pratęsimo 83:88 (21:16, 18:20, 21:14, 12:22, 11:16) nusileido antroje vietoje žengiančioms Lublino „Pszczolka AZS“ (5/1) krepšininkėms.

Rezultatyviausiai viešnių gretose žaidusi Eglė Šulčiūtė pelnė 23 taškus, atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovės metimą, 4 kartus suklydo bei prasižengė 3 sykius. Per 27 žaidimo minutes (26:51) ji pataikė 5 tritaškius iš 7, 2 dvitaškius iš 5 ir realizavo visus 4 baudų metimus.

16 taškų į šeimininkių krepšį įmetė Agnieszka Šniežek, 12 – Sharnee Zoll, 10 – Chay Shegog.

Sandros Linkevičienės sąskaitoje 6 (tritaškiai 0/2, dvitaškiai 3/6) taškai, 8 atkovoti ir 2 perimti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, 2 klaidos ir 3 pražangos per 31 žaidimo minutę (31:05).

Nugalėtojoms 24 taškus pelnė Leah Metcalf, 22 – Olivia Szumelda-Krzycka, 17 – Destiny Williams.

Dvylikos ekipų turnyre pirmauja Bydgoščiaus „Artego“ (5/1) komanda.