Legendinėje „TD Garden“ arenoje vykusiose rungtynėse kiek netikėtai pergalę šventė „Lakers“ su K. Bryantu priešakyje. Vakarų konferencijos autsaideriai Bostono krepšininkus nugalėjo 112:104 (24:27, 34:29, 31:22, 23:26).

Aikštelėje K. Bryantas iš viso praleido 33 minutes, per kurias pelnė 15 taškų (3/13 dvit., 2/5 trit., 3/5 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė ir 4 sykius pažeidė taisykles. Tai buvo 173-ias dvigubas dublis krepšininko karjeroje.

„Negaliu patikėti, kad tai paskutinės mano rungtynės Bostone, – po mačo sakė K. Bryantas. – Atrodo, kad vos vakar žaidėme finaluose.“

„Lakers“ su „Celtics“ yra amžinos priešininkės, o paskutinį kartą šios ekipos finale susitiko 2008 ir 2010 metais. Pirmą kartą laimėjo Paulo Pierce‘o, Ray Alleno ir Kevino Garnetto vedama „Celtics“, antrą – K. Bryanto „Lakers“.

„Celtics“: Isaiah Thomasas 24 (7 rez. perd.), Evanas Turneris 20 (8 rez. perd.), Jae Crowderis 17, Avery Bradley 13 taškų.

„Lakers“: Jordanas Clarksonas 24, Lou Williamsas 19, D‘Angelo Russellas 16, Kobe Bryantas (11 atk. kam.) ir Juliusas Randle‘as (12 atk. kam.) po 15, Brandonas Bassas 9 taškai.

Kitame NBA mače tarp Čikagos „Bulls“ (18/12) ir Indianos „Pacers“ (18/13) komandų įspūdingą pergalę po pratęsimo šventė šeimininkai „bulių“ krepšininkai – 102:100 (21:21, 29:19, 16:22, 25:29, 11:9).

„Bulls“ didvyriu tapo Jimmy Butleris – pirmiausiai krepšininkas ketvirtame kėlinyje likus žaisti 25 sekundes išlygino rezultatą (91:91), o vėliau pratęsime itin sudėtingu metimu po puikaus Pau Gasolio perdavimo išplėšė savo komandai pergalę (102:100).

„Tai buvo įspūdingas perdavimas ir nuostabus atakos užbaigimas“, – sakė „Bulls“ treneris Fredas Hoibergas.

„Visi laurai – Pau“, – po mačo kuklinosi pergalingą metimą įmetęs J. Butleris.

„Bulls“: Aaronas Brooksas 29, Jimmy Butleris 28, Bobby Portisas 16 (7 atk. kam.), Pau Gasolis 13 (11 atk. kam., 3 blk.) taškų.

„Pacers“: George‘as Hillas 20 (7 atk. kam.), Paulas George‘as 19 (7/20 met.), Monta Ellisas (4/19 met.) ir Rodney Stuckey po 13, Lavoy Allenas 10 (12 atk. kam.), Solomonas Hillas ir Mylesas Turneris po 8 taškus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)