„Betsafe–LKL“ savaitės rungtynėse Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (6/12) strategas Gediminas Petrauskas pirmą kartą stojo prieš savo buvusią ekipą, tačiau jokių dovanų negavo ir tapo Arvydo Šikšniaus rezultatyviausių karjeros rungtynių liudininku.

Utenos „Juventus“ (7/11) ekipa apkartino Osvaldo Olisevičiaus bei Liso Shoshi debiutus ir iškovojo pirmąją šių metų pergalę, o A. Šikšnius su 25 taškais pakartojo savo karjeros rezultatyvumo rekordą.

Ketvirtajam kėliniui prasidėjus „Juventus“ greit susigrąžino dviženklį pranašumą (69:59), tačiau Stepas Babrauskas smeigė du tritaškius iš eilės ir intriga staigiai atgimė. Vis dėlto, likus daugiau negu dviem minutėms iki rungtynių pabaigos, A. Šikšnius pataikė du tritaškius iš eilės, padidino „Juventus“ persvarą iki 11 ir įtvirtino savo komandos pergalę.

Šiose rungtynėse „Juventus“ itin užtikrintai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 48:35, kas ir buvo pagrindinis raktas į pergalę.

Pagrindinis „Juventus“ ekipos vedlys A. Šikšnius pelnė 25 taškus (6/9 dvit., 4/5 trit., 1/1 baud.), atkovojo 3 kamuolius, blokavo vieną metimą ir surinko 24 naudingumo balus.

O G. Petrausko košmariškas sezonas ir toliau tęsiasi. Strategas su „Juventus“ ekipa sezoną pradėjo septyniais pralaimėjimais, o persikėlęs į Pasvalį G. Petrausko „Pieno žvaigždes“ atvedė vos į vieną pergalę per penkis susitikimus.

Jei pirmame kėlinyje abi komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, tai antrojo ketvirčio metu „Pieno žvaigždžių“ puolimas buvo akivaizdžiai pristabdytas. „Juventus“ per kėlinį praleido 14 taškų, o į ilgąją pertrauką išėjo turėdama 16 taškų pranašumą (50:34).

Trečiajame kėlinyje „Pieno žvaigždės“ parodė, kad ginklų dar nesudėjo. Po dviejų O. Olisevičiaus tritaškių ir Trevono Hugheso dvitaškio pasvaliečių deficitas ištirpo vos iki 4 taškų (52:56). Nors aikštės šeimininkai nesugebėjo perlaužti rungtynių, atsilikimą sumažino ir prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė 7 taškai – 57:64.

„Pieno žvaigždžių“ naujokui L. Shoshi lietuviškų pamokų pateikė Mindaugas Kupšas. Kosovo rinktinės žaidėjas visiškai nesusitvarkė gynyboje su „Juventus“ vidurio puolėju, o M. Kupšas per pirmąją rungtynių dalį pelnė 10 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir surinko 15 naudingumo balų.

„Pieno žvaigždės“: Viačeslavas Bobrovas 17 (10 atk. kam.), Artūrs Ausėjs ir Osvaldas Olisevičius po 16, Trevonas Hughesas 10 taškai.

„Juventus“: Arvydas Šikšnius 25, Anthony Irelandas 24 (8 rez. perd.), Mindaugas Kupšas 14, Jermaine'as Flowersas 8 taškai.