Nors „Juventus“ pirmame kėlinyje buvo atitrūkę 9 taškais (17:8), šeimininkai netrukus atsitiesė ir po dviejų kėlinių rezultatas tapo vėl lygus (34:34).

Visgi „Juventus“ ekipai koją pakišo ketvirtasis kėlinys. „Rock“ lemiamo ketvirčio pradžioje pabėgo, kuomet laimėjo 5:0 atkarpą ir susikrovė 7 taškų persvarą (56:49). Toliau Tartu komandos pranašumas nemažėjo ir „Juventus“ galiausiai turėjo pripažinti varžovų pergalę (81:72).

Nugalėtojams 27-erių metų E. Žabas per 30 minučių pelnė 9 taškus (1/6 dvit., 2/7 trit., 1/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, 3 kartus suklydo ir prasižengė 2 kartus.

20 minučių aikštelėje praleidęs 28-erių metų K. Petrukonis įmetė 11 taškų (4/8 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus, išprovokavo 2 pražangas bei 3 kartus pažeidė taisykles.

„Rock“: Tanelis Kurbas 18 (10 atk. kam.), Gertas Dorbekas 17, Karolis Petrukonis 11, Evaldas Žabas 9, Brianas Harperis 8 (9 atk. kam.).

„Juventus“: Chavaughnas Lewisas 17, Arminas Urbutis ir Egidijus Dimša po 12, Edgaras Želionis 11 (8 atk. kam.), Rolandas Alijevas 10 (7 rez. perd.), Spenceris Butterfieldas 8 (9 atk. kam., 3/15 met.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)