Arvydo Čepulio tikslių tolimų metimų dėka svečiai nuo pat susitikimo pradžios išsiveržė į priekį (14:12) ir po pirmų dešimties minučių turėjo trijų taškų pranašumą - 23:20.

Antrame kėlinyje sužaidus keturias minutes po Gintauto Matulio ir Dariaus Gvezdausko rezultatyvių atakų „Juventus“ persvara šoktelėjo iki devynių taškų (31:22), tačiau Panevėžio komanda atsakė atkarpa 10:0 ir aikštės šeimininkai susigrąžino minimalų pranašumą - 32:31. Visgi kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė uteniškiai, kurie įpusėjus mačui buvo priekyje - 42:36.

Situacija išliko panaši ir antroje susitikimo pusėje. Po Dariaus Griškėno tolimo metimo „Lietkabelio“ komanda buvo susigrąžinusi iniciatyvą (47:45), tačiau Darricko Leonardo penki taškai iš eilės bei rezultatyvus G. Matulio žaidimas leido uteniškiams vėl šiek tiek atitrūkti - 66:57.

Ketvirtame kėlinyje abiejų komandų treneriai leido rungtyniauti visiems savo komandos žaidėjams, o likus žaisti pusantros minutės rezultatas tapo lygus - 77:77. Visgi iš toli pataikė A. Čepulis ir D. Gvezdauskas ir „Juventus“ iškovojo pergalę rezultatu 83:80.

Nugalėtojams 21 tašką surinko Arvydas Čepulis (tritaškiai 6/9), 16 - Darius Gvezdauskas (tritaškiai 2/4), 13 - Gintautas Matulis, 11 - Aidas Viskontas, po 7 - Darrickas Leonardas ir Nerijus Varnelis, 6 - Paulius Morkeliūnas, 2 - Karolis Petrukonis.

Panevėžio komandai 15 taškų pelnė Mindaugas Kupšas, po 12 - Darius Griškėnas ir Karolis Babkauskas, 11 - Kasparas Ciprussas, 10 - Ernestas Ežerskis.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)