Rungtynių pradžia nieko gero nežadėjo žalgiriečiams – klaidos ir netaiklūs metimai priminė paskutinių „Žalgirio“ rungtynių realijas, tačiau netikėtai vaizdas pasikeitė pirmojo ketvirčio pabaigoje. Spurtą 15:0 pradėję Š. Jasikevičiaus auklėtiniai susikrovė dviženklį pranašumą – 17:16.

Eurolygos čempionai po poros minučių pertraukėlių ėmė kabintis kauniečiams į atlapus. Janis Strelniekas tapo svarbiu faktoriumi Dimitrio Itoudžio kariaunoje – aikštės šeimininkai baigiantis antram kėliniui išlygino, o Ronas Bakeris pirmuoju taikliu tritaškiu dvikovoje išvedė CSKA į priekį – 32:31. Įdomu, kad iki tritaškio prieš pat didžiąją pertrauką abi komandos prametė 17 tritaškių.

Po didžiosios pertraukos CSKA mėgino atsiplėšti, o „Žalgiris“ darė viską, kad taip neatsitiktų. Maskviečiai turėjo 7 taškų pranašumą (46:39), tačiau du Artūro Milaknio tritaškiai leido žalgiriečiams vėl kvėpuoti varžovams į nugarą.

Fantastiškai žaidė Thomas Walkupas – po dviejų jo taiklių tritaškių rezultatas paskutinio kėlinio viduryje buvo lygus 58:58. Maskviečiai vėl truktelėjo į priekį, bet tuomet iniciatyvos ėmėsi Lukas Lekavičius. Jis likus žaisti 45 sek. išlygino rezultatą 69:69.

Pratęsime komandos žaidė taškas į tašką. Likus žaisti 4,7 sek. rezultatas buvo lygus 82:82, kamuolį į savo rankas paėmęs Mike'as Jamesas viską išsprendė taikliu tolimu tritaškiu.

CSKA: Janis Strelniekas 20, Mike'as Jamesas 19, Ronas Bakeris 13, joelis Bolomboy 12, Danielis Hackettas 11, Kyle'as Hinesas 6, Nikita Kurbanovas 3, Andrejus Voroncevičius 2, Darrunas Hilliardas 1.

Žalgiris“: Thomas Walkupas 19 (5/10 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 7 atk.k., 6 rez.p., 7 kl.), Lukas Lekavičius 15, Jockas Landale'as 12 (11 atk.k.), Zachas LeDay 11 (9 atk.k.), Artūras Milaknis ir Martinas Gebenas po 8, Nigelas Hayesas 5, KC Riversas ir Edgaras Ulanovas po 2, Paulius Jankūnas 0.

Rungtynių statistika

CSKAStatistika„Žalgiris“
22/41 (53,7 proc.)Dvitaškiai24/51 (47,1 proc.)
9/27 (33,3 proc.)Tritaškiai6/18 (33,3 proc.)

Eurolygos turnyro lentelė po ketvirtadienio rungtynių:

Šiame amžiuje CSKA Eurolygoje įveikė Kauno ekipą 21 kartą, o „Žalgiris“ tarpusavio mūšiuose laimėjo triskart. Visos trys Lietuvos čempionų pergalės buvo pasiektos nuo 2017 metų sausio.

Maskviečiai savo aikštėje žalgiriečiams iki ketvirtadienio rungtynių nepralaimėjo nė karto – triumfavo visus 11 sykių. Praėjusiais metais Lietuvos čempionai Maskvoje suklupo taip pat po pratęsimo.

Kitą savaitę, gruodžio 13 dieną, Kauno „Žalgirio“ laukia rungtynės namuose su Valensijos „Basket“ komanda.