Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje po permainingos kovos 89:74 (17:23, 22:28, 26:7, 24:16) šventė pergalę prieš Vitorijos „Baskonia“ (1-1) krepšininkus.

Rokas Jokubaitis nugalėtojų gretose buvo naudingiausias. Įžaidėjas per 18 minučių įmetė 11 taškų (1/4 dvit., 1/2 trit., 6/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų.

Iki pertraukos atakų organizatorius žaidė vos 6 minutes ir pelnė tik 2 taškus, tačiau antroje susitikimo pusėje jis buvo pagrindinis komandos vedlys, ketvirtajame kėlinyje netgi žaidęs be keitimų.

Vienas geriausių žaidėjų pralaimėtojų gretose buvo Rokas Giedraitis. Jis per 25 minutes pelnė 9 taškus (3/4 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 8 naudingumo balus.

Kitas „Baskonia“ lietuvis Tadas Sedekerskis ant parketo praleido 6 minutes, per kurias spėjo surinkti 2 taškus (2/2 baud.), 2 atkovotus kamuolius ir 4 naudingumo balus.

Įpusėjus rungtynėms šeimininkai dar atsilikinėjo 39:51, tačiau Š. Jasikevičiaus pamokos rūbinėje privertė jo auklėtinius perlaužti mačo eigą.

Iškart po pertraukos katalonai spurtavo 12:0 ir išlygino rezultatą 51:51, o prieš lemiamą ketvirtį „Barca“ jau pirmavo 65:58.

Š. Jasikevičiaus treniruojama komanda rungtynių pabaigoje iniciatyvos nebepaleido ir iškovojo pergalę. Antrąją rungtynių pusę šeimininkai laimėjo net 50:23.

„Barcelona“: Janas Vesely 15, Alexas Abrinesas 13 (6 atk. kam.), Sertačas Šanli 11, Nicolas Laprovittola 10.

„Baskonia“: Dariousas Thompsonas 13, Stevenas Enochas 12, Vanja Marinkovičius ir Matas Costello po 10.

Kitą savaitę abi komandos pradės žygį Eurolygoje: katalonai namie priims Pirėjo „Olympiakos“, o baskai išvykoje susitiks su „Valencia“.