Amerikiečiams po 17 taškų pelnė Darrumas Hilliardas ir Jonathanas Holmesas, 13 taškų surinko Reginaldas Williamsas, 9 taškus pelnė ir 12 kamuolių po lenta sugriebė Marshallas Plumlee, surinkęs 22 naudingumo balus.

Panamos rinktinei 19 taškų pelnė Gary Forbesas.

Amerikiečiai šiose rungtynėse pataikė 11 iš 32 tritaškių, pagal rezultatyvius perdavimus varžovus jie pranoko 29-14.

Kitose grupės rungtynėse šeimininkė Urugvajaus (1/0) komanda 66:57 (23:7, 9:25, 14:10, 20:15) nugalėjo Dominikos Respublikos (0/1)krepšininkus.

Nesulaikomas Urugvajaus gretose buvo 23 taškus pelnęs, 5 kamuolius atkovojęs ir 8 rezultatyvius perdavimus atlikęs Jaysonas Grangeris.

Į kitą etapą – pusfinalį – iš šios grupės pateks tik jos laimėtojai.

Tuo metu B grupės rungtynėse Argentinoje šeimininkų argentiniečių (2/0) rinktinė, kuri dėl neįprastos turnyro sistemos jau turi užsitikrinusi vietą pusfinalyje, po pratęsimo 92:86 (25:16, 17:24,11:15, 26:24, 13:7) nugalėjo Kanadą (0/2).

Nugalėtojams Facundo Campazzo pelnė 23 taškus ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus, Gabrielis Deckas ir Patricio Garino pridėjo po 20 taškų. F. Campazzo pratęsimo metu pataikė pergalę nulėmusį tritaškį.

Kanados rinktinei 24 taškus surinko Brady Heslipas.

Kitose grupės rungtynėse Venesuelos rinktinė (1/1) po permainingos kovos 86:84 (23:21, 24:21, 16:14, 23:28) nugalėjo Mergelių Salų (1/1) ekipą.

Nugalėtojams Johnas Coxas pelnė 23 taškus, pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė Walteris Hodge'as – 24 taškai ir 7 atkovoti kamuoliai.

Į kitą etapą iš šios grupės pateks Argentina ir antrąją vietą turnyro lentelėje užėmusi komanda.