Žiovaudami mačą pradėję katalonai įpusėjus pirmam kėliniui atsiliko net 21 taško skirtumu – 6:27. Nors po kelių itin emocingų minučių pertraukėlių svečiams šį milžinišką deficitą ir pavyko panaikinti (73:73), sėkmė lemiamu metu vis dėlto lydėjo Mursijos UCAM klubą, kuris išrašė „Barcai“ antrą pralaimėjimą čempionate – 73:77.
Po patirtos netikėtos nesėkmės Šaras kaltę prisiėmė sau.
„Aš, kaip treneris, šį kartą nesugebėjau paruošti komandos. Nesugebėjau parengti žaidėjų, nors žinojau, kad UCAM žais itin nešvariai, ties pražangos riba – būtent taip, kaip aš žaisčiau prieš „Barcą“.
Noriu pasveikinti Mursijos ekipą su pergale, nes jie jos norėjo ir nusipelnė labiau nei mes. Pirmoje dvikovos pusėje jie mus tiesiog išvarė iš aikštės. Nors paskui kažkuo atsakėme ir ėmėme žaisti kiek geriau, bet paskutinėmis minutėmis mūsų sprendimai nebuvo teisingi, todėl ir nepakeitėme rezultato“, – kalbėjo Š. Jasikevičius.
🤬 El ENFADO de Saras Jasikevicius con el arranque del @FCBbasket en la cancha de @UCAMMurcia.
"¿De qué os SORPRENDÉIS?"
📹 En directo en @vamos #LigaEndesa pic.twitter.com/AFatMPDvL0
— Liga Endesa (@ACBCOM) October 27, 2020
Koją „Barcelonai“ kišo klaidos, kurių buvo padaryta net 19, ir prastas pataikymas iš toli – 5 iš 20 tritaškių (25 proc.).
„Barca“ (5/2) šiuo metu Ispanijoje užima trečią vietą. Pirmauja dar nesuklupę Madrido „Real“ (7/0) ir Tenerifės „Iberostar“ (6/0).
Penktadienį katalonų laukia Eurolygos mūšis svečiuose su Roko Giedraičio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“.
🏀 Derrota en Murcia: @UCAMMurcia, 77 - Barça, 73 pic.twitter.com/Ea9sRC5L9F
— Barça Basket (@FCBbasket) October 27, 2020
„Bayern“ neišsaugojo dviženklės persvaros: Milano herojumi tapo LeDay pergalę išplėšė paskutinę sekundę (5)
Miuncheno „Bayern“ komanda iššvaistė turėtą triuškinamą persvarą ir nepasinaudojo proga...
Koronavirusas atakuoja „Rytą“: komandoje – nauji atvejai, vėl nukeliamos rungtynės (1)
Vilniaus „Ryto“ krepšinio komandoje – nauji koronaviruso atvejai.
Pirmose Eurolygos ketvirtfinalio rungtynėse „Anadolu Efes“ sutriuškino „Real“ krepšininkus (5)
Antradienio vakarą prasidėjo Eurolygos ketvirtfinalio etapo kovos. Pirmosios akis į akį susidūrė...
„Dzūkija“ iškovojo labai svarbią pergalę Kėdainiuose
Itin svarbią pergalę prieš tiesioginius varžovus dėl patekimo į atkrintamąsias varžybas...
Į areną sugrįžę sirgaliai išvydo įtikinamą „Žalgirio“ pergalę ir sunkią Kariniausko traumą gynėjui lūžo du kaulai (60)
Utenos „Juventus“ (20/11) komandai viešnagė Kauno „Žalgirio“ arenoje susiklostė...
Top naujienos
Peržengtos ribos: Kremlius atskleidė savo spalvas net tiems Europoje, kas norėjo kalbėtis su rusais (922)
Ambasados ištuštėjo, dvišaliai santykiai – ant griūties ribos. Beliko abipusiai kaltinimai,...
Radinys pajūryje prie Palangos: iš dangaus nukrito neatpažintas objektas – kas tai? (94)
Pajūryje, netoli Palangos , ties Nemirsetos laivų gelbėjimo stotimi aptikau smėlyje apipustytą...
Zelenskis kreipėsi į Putiną: susitikim Donbase papildyta (252)
Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis siūlo Rusijos vadovui Vladimirui Putinui susitikti...
Iš šiaurės artėja vėsių orų banga: stiprės vėjas, gali pasirodyti šlapdriba
Trečiadienio naktį debesų sumažės, tad trumpai palis tik kai kur. Vėjas rims ir bus proga...
Verdiktas George'o Floydo byloje: buvęs policininkas kaltas dėl jo nužudymo (42)
Prisiekusieji paskelbė vienbalsį verdiktą George'o Floydo nužudymo byloje – buvęs Mineapolio...
Po „Delfi“ publikacijų Lazdijų merė žada aiškintis situaciją dėl nelegaliai vykusių treniruočių: negerai, mielieji (38)
Po „Delfi“ publikacijų Lazdijų rajono merė Ausma Miškinienė sako, kad aiškinsis situaciją...
JAV gyvenanti lietuvė savo kasdienybės nebemato be deimantų ir perlų: buvo nejauku užeiti į juvelyrikos parduotuves (36)
„Žodis juvelyrika daugeliui iš mūsų yra paslaptingas ir tik specialiomis progomis...
„Bayern“ neišsaugojo dviženklės persvaros: Milano herojumi tapo LeDay pergalę išplėšė paskutinę sekundę (5)
Miuncheno „Bayern“ komanda iššvaistė turėtą triuškinamą persvarą ir nepasinaudojo proga...
Nida ruošiasi išskirtinei vasarai ir vilios naujienomis: atvers naują SPA viešbutį, restoraną, muziejų
Pernai vasarą lietuvių antplūdžiu besidžiaugęs pajūris panašaus scenarijaus tikisi ir šiemet,...
Į areną sugrįžę sirgaliai išvydo įtikinamą „Žalgirio“ pergalę ir sunkią Kariniausko traumą gynėjui lūžo du kaulai (60)
Utenos „Juventus“ (20/11) komandai viešnagė Kauno „Žalgirio“ arenoje susiklostė...