Šaro treniruojama „Barcelona“ (10-3) namie 91:63 (24:12, 29:18, 18:13, 20:20) sutalžė Las Palmo „Gran Canaria“ (2-10) klubą su Tomu Dimša.

Po savaitės pradžioje prieš „Valencia“ patirto pralaimėjimo atsitiesę katalonai pakilo į trečiąją turnyrinės lentelės vietą.

Šeimininkai jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą 24:12, o įpusėjus susitikimui jau talžė savo varžovus 53:30.

Po pertraukos Š. Jasikevičius užtikrino, kad jo auklėtiniai neatsipalaiduotų, todėl nuskambėjus finalinei sirenai „Barca“ šventė triuškinančią pergalę.

T. Dimša pralaimėtojams per 16 minučių pelnė 5 taškus (1/3 dvit., 1/6 trit.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 1 naudingumo balą.

„Barceloną“ į priekį vedė 14 taškų įmetęs Pierre‘as Oriola ir 10 pridėjęs Artiomas Pustovijus. Leandro Bolmaro pelnė 9 taškus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (16)