V. Jasikevičius – pats buvęs krepšininkas, nors karjerą baigė anksti. 32-ejų buvęs gynėjas praeityje atstovavo „Žalgiriui“, taip pat rungtyniavo kituose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) klubuose.

„Namų sienos duoda savo, – kol kas palankiai šeimininkams besiklostančią dvikovą Krepšinis.lt komentavo V. Jasikevičius. – Kad tik vyrai neatsipalaiduotų – to aš labiausiai bijau. Visada su Šarūnu po rungtynių susirašome, pasikalbame. Bet jei „Žalgiris“ pralaimės, žinau, kad geriau jį palikti ramybėje.“

Po dviejų kėlinių „Žalgirio“ ir „Olympiakos“ akistatoje Kaune rezultatas – 47:36.

Bendras rezultatas ketvirtfinalio serijoje lygus 1-1. Pirmas rungtynes praėjusią savaitę po pratęsimo laimėjo žalgiriečiai (87:78), graikai pasiekė revanšą rezultatu 79:68.

Reguliariajame sezone „Olympiakos“ užėmė trečią vietą (19 pergalių/11 pralaimėjimų), „Žalgiris“ finišavo šeštas (18/12). Kauniečiai laimėjo abejas tarpusavio rungtynes su Pirėjo krepšininkais.

Ketvirtas serijos mačas ketvirtadienį vėl vyks Kaune, o jei prireiktų lemiamo penktojo, jis bus žaidžiamas kitą antradienį Pirėjuje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)