Amerikietis sužaidė rezultatyviausią sezono mačą, leido „Monaco“ (21-11) svečiuose 84:81 (23:22, 22:18, 12:20, 27:21) triumfuoti prieš Miuncheno „Bayern“ (11-21) ir garantavo komandai namų aikštės pranašumą ketvirtfinalyje.

Monako Kunigaikštystės atstovai jau nenukris žemiau ketvirtos vietos.

Siautėjęs M. Jamesas surinko 28 taškus (3/7 dvitaškiai, 6/9 tritaškiai, 4/5 baudos), kai trečiadienį į „Žalgirio“ krepšį teįmetė tik 6 taškus.

Donatas Motiejūnas per 23 minutes prie pergalės pridėjo 9 taškus (3/6 dvitaškiai, 0/1 tritaškių, 3/6 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 1 kamuolį.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Monaco“ dar atsiliko 60:62, tačiau spurtas 10:0 perlaužė rungtynes. Paskutinėmis sekundėmis „Bayern“ dar galėjo išplėšti pratęsimą, tačiau pro šalį skriejo lemiamas Corey Waldeno metimas.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 20, Corey Waldenas 18, Zylanas Cheathamas 10 (5 atk. kam.), Isaacas Bonga 9 (6 atk. kam.), DJ Seeley 8, Freddie Gillespie 6 (6 atk. kam.), Nielsas Giffey 5 taškai.

„AS Monaco“: Mike'as Jamesas 28, Jordanas Lloydas 14, Donatas Motiejūnas 9, Elie Okobo 9, Johnas Brownas 7 (6 atk. kam.), Donta Hallas 7, Jaronas Blossomgame 5 taškai (4 atk. kam.).