J. Valančiūnas mačą pradėjo starto penkete, žaidė 23 minutes, pelnė 6 taškus ir atkovojo 6 kamuolius. Uteniškis pataikė visus tris dvitaškius, blokavo du metimus, du sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Penktas susitikimas trečiadienį vyks Toronte, šeštas - penktadienį Brukline.

„Raptors“ ekipa pirmavo 17 taškų skirtumu, bet likus 6 min. iki ketvirto kėlinio pabaigos jau buvo atsilikusi 73:77. Tada svečiai iš Kanados spurtavo 14-2 ir šventė svarbią pergalę.

24 taškais prie pergalės prisidėjo DeMaras DeRozanas, 22 - Kyle'as Lowry, 17 - Amiras Johnsonas, 9 - Patrickas Pattersonas ir Greivis Vasquezas.

Arenos šeimininkų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Paulas Pierce'as (22 tšk.), Mirza Teletovičius (12 tšk.), Kevinas Garnettas ir Deronas Williamsas (po 10 tšk.) bei Shaunas Livingstonas (6 tšk.).

Pirmą mačą savo arenoje „Raptors“ ekipa varžovams pralaimėjo 87:94, antras rungtynes namuose laimėjo 100:95, o trečiose rungtynėse savo arenoje „Nets“ komanda varžovus įveikė 102:98.

Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijos ketvirtose rungtynėse Hjustono „Rockets“ klubas be Donato Motiejūno svečiuose pralaimėjo Portlando „Trail Blazers“ komandai 120:123 (29:23, 23:28, 22:27, 14:17) po pratęsimo ir serijoje iki keturių pergalių jau atsilieka 1-3. D. Motiejūnas aikštėje nepasirodė trenerio Kevino McHale'o sprendimu. Tai buvo trečias serijos mačas, kuriam reikėjo pratęsimo.

Portlando ekipai, kurios visi žaidėjai buvo juodomis kojinėmis, taip išreikšdami solidarumą su savininko Donaldo Sterlingo rasistinių komentarų sulaukusiais Los Andželo „Clippers“ krepšininkais, LaMarcusas Aldridge'as pelnė 29, prancūzas Nicolas Batumas - 25, Damianas Lillardas - 23 (8 rez. perdav.), o Wesley Matthewsas - 21 taškų.

Hjustono klubui Jamesas Hardenas surinko 28, Chandleris Parsonsas - 26, Dwightas Howardas - 25 (14 atk. kam.), Dwightas Howardas 25 (14 atk. kam.), o Troy Danielsas - 17 taškų.

Pirmuosius du serijos mačus „Rockets“ ekipa savo arenoje varžovams pralaimėjo 120:122 (po pratęsimo) ir 105:112, o trečiose rungtynėse išvykoje iškovojo pergalę 121:116 (po pratęsimo).

Vakarų konferencijos kitame ketvirtfinalyje „Golden State Warriors“ klubas namuose laimėjo prieš Los Andželo „Clippers“ komandą 118:97 (39:24, 27:24, 23:23, 29:26) ir išlygino serijos rezultatą 2-2.

Bruklino „Nets“ - Toronto „Raptors“ - 79:87 (22:35, 22:16, 23:16, 12:20), - serija 2-2.

„Nets“: Paulas Pierce'as 22, bosnis Mirza Teletovičius 12, Kevinas Garnettas (4 atk. kam., 3/6 dvitaškiai) ir Deronas Williamsas po 10, Shaunas Livingstonas 9 Joe Johnsonas 7, Andray Blatche'as 4, Alanas Andersonas 3, rusas Andrejus Kirilenka 1, Masonas Plumlee 1 taškas.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 24, Kyle'as Lowry 22, Amiras Johnsonas 17, Patrickas Pattersonas (9 atk. kam.) ir venesuelietis Greivisas Vasquezas (6 atk. kam., 9 rez. perdav.) po 9, Jonas Valančiūnas 6 (23 min., 6 atk., kam., 3/3 dvitaškiai), Johnas Salmonsas (19 min.), Terrence'as Rossas (14 min.), Chuckas Hayesas (8 min.) ir Steve'as Novakas (4 min.) po 0 taškų. Tyleris Hansbrough ir prancūzas Nando de Colo nežaidė trenerio sprendimu.

Portlando „Trail Blazers“ - Hjustono „Rockets“ - 123:120 (23:29, 28:32, 28:23, 27:22, 17:14), po pratęsimo, serija 3-1.

„Trail Blazers“: LaMarcusas Aldridge'as 29 (10 atk. kam.), prancūzas Nicolas Batumas 25, Damianas Lillardas 23 (8 rez. perdav.), Wesley Matthewsas 21, Mo Williamsas 9, Dorellas Wrightas 8, Robinas Lopezas 6 (11 atk. kam.), Thomas Robinsonas 2, škotas Joelis Freelandas 0 taškų (7 min.).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 28, Chandleris Parsonsas 26, Dwightas Howardas 25 (14 atk. kam.), Troy Danielsas 17, Terrence'as Jonesas 8, turkas Omeras Ašikas (8 atk. kam.) ir Patrickas Beverley po 6, Jeremy Linas 4 taškai. Donatas Motiejūnas, Joshas Powellas, Jordanas Hamiltonas, žydas Omri Casspi, Dexteris Pittmanas ir Francisco Garcia (Dominika) nežaidė trenerio sprendimu.

„Golden State Warriors“ - Los Andželo „Clippers“ - 118:97 (39:24, 27:24, 23:23, 29:26), - serija 2-2.

GSW: Stephen Curry 33, Andre Iguodala 22, Klay Thompsonas 15 taškų.

„Clippers“: Jamalas Crawfordas 26, Blake'as Griffinas 21, Chrisas Paulas 16 taškų.