Rytų konferencijos lyderis Toronto „Raptors“ (13/3) klubas su Jonu Valančiūnu savų žiūrovų akivaizdoje 102:106 (21:26, 22:22, 21:23, 38:35) nusileido Dalaso „Mavericks“ (12/5) komandai.

Aukštaūgis iš Lietuvos rungtynes pradėjo starto penkete ir per 28 aikštelėje praleistas minutes pelnė 8 taškus (2/5 dvit., 4/4 baud. met.), atkovojo 13 kamuolių (1 – puolime), perėmė vieną kamuolį ir kartą prasižengė.

Šiame susitikime traumą patyrė „dinozaurų“ lyderis DeMaras DeRozanas. Gynėjas trečio kėlinio pradžioje paslydo ir pakrito ant parketo. Pranešama, kad jis pasitempė kirkšnį.

„Raptors“: Kyle'as Lowry 25, Amiras Johnsonas 20 (9 atk. kam.), Louissd Williamsas 16, Greivisas Vasquezas 14, Patrickas Pattersonas 10 taškų (12 atk. kam.).

„Mavericks“: Monta Ellis 30 (6 rez. perd.), Chandleris Parsonsas 16, Dirkas Nowitzki 15, Al-Farouqas Aminu 14, Tysonas Chandleris 10 taškų (11 atk. kam.).

Kitose rungtynėse Donato Motiejūno atstovaujama Hjustono „Rockets“ (12/4) ekipa taip pat namų arenoje 85:102 (24:26, 20:30, 28:29, 13:17) turėjo pripažinti Los Andželo „Clippers“ (10/5) krepšininkų pranašumą.

D-MO akistatą pradėjo starto penkete ir ant parketo išbuvo 26 minutes. Per jas lietuvis spėjo pelnyti 6 taškus (3/7 dvit., 0/2 trit., 0/2 baud. met.), atkovoti 7 kamuolius (3 – puolime), atlikti 2 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklysti ir 3 kartus pažeisti taisykles.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 16 (6 rez. perd.), Trevoras Ariza ir Isaiah Canaanas (15 min., patyrė čiurnos traumą) po 13, Tarikas Blackas 11 taškų (9 atk. kam.).

„Clippers“: Blake'as Griffinas 30 (10 atk. kam.), Jamalas Crawfordas 21, J. J. Redickas 15, Chrisas Paulas 10 taškų (7 rez. perd., 5 per. kam.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (23)