Ketvirto kėlinio pradžioje po Alo Horfordo tritaškio „Hawks“ pirmavo 14 taškų skirtumu (77:63), tačiau kanadiečiai nepasidavė ir priartėjo iki 82:85 (likus žaisti 3 min.), o dviejų taiklių JV baudų – 86:88 (likus 59 sek.). Tiesa, kitos atakos metu Jeffas Teague pelnė dvitaškį su pražanga ir šeimininkai išlaikė trapią persvarą bei laimėjo 95:87.

J. Valančiūnas per 21 minutę įmetė 13 taškų (3/6 dvitaškiai, 7/8 baudos), atkovojo 8 kamuolius, blokavo 1 varžovo metimą ir 1 kartą prasižengė.

Beje, pirmo kėlinio viduryje lietuvis užkibo ant jo paties firminiu judesiu laikomo pagąsdinimo ir A. Horfordas įkrovė kamuolį iš viršaus.

„Raptors“ po šios nesėkmės nuo Rytuose pirmaujančių ir vienu maču daugiau žaidusių Klivlando „Cavaliers“ (56/23) atsilieka keturiomis pergalėmis. Būtent tiek dvikovų Toronto ekipai ir liko šiame reguliariajame sezone, tad šansai pavyti „Kavalierius“ – jau tik teoriniai.

„Hawks“: Jeffas Teague 23, Kyle‘as Korveris 14, Paulas Millsapas 13, Alas Horfordas, Timas Hardaway jaunesnysis ir Mike‘as Scottas po 11, Thabo Sefolosha 10 taškų.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas (7/24 metimai iš žaidimo, 2/2 baudos) ir Kyle‘as Lowrypo 16, Jonas Valančiūnas 13 (8 atk. kam.), Bismackas Biyombo (9 atk. kam.) ir Normanas Powellaspo 10 taškų.

Dabartinė NBA turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai):