Šeštadienį Kanados klubas savo žiūrovų akivaizdoje 115:100 (26:22, 31:22, 28:27, 30:29) įveikė svečius iš Niujorko, kuriems tai buvo trečioji nesėkmė iš eilės.

„Knicks“ gretose nežaidė neseniai traumas patyrę Carmelo Anthony, Raymondas Feltonas ir Metta World Peace.

Lietuvis labai nesėkmingai pradėjo rungtynes - per pirmąją susitikimo minutę jis dukart suklydo, o per dvi sekančias minutes leido savo tiesioginiam oponentui Tysonui Chandleriui įmesti 7 taškus iš eilės.

J. Valančiūnas per 27 aikštelėje praleistas minutes įmetė 9 taškus (1/4 dvit., 7/8 baudų), sugriebė 10 atšokusių kamuolių (4 – puolime), atliko rezultatyvų perdavimą, gavo 2 blokus, prarado 3 kamuolius ir 5 kartus prasižengė.

Nugalėtojams Kyle'as Lowry (6/10 dvit., 4/7 trit., 8/10 baudų, 11 rez. perd.) pelnė 32, Terrence'as Rossas (7/11 trit.) – 23, DeMaras DeRozanas – 20, Greivis Vasquezas – 11 taškų.

Svečių gretose geriausias sezono rungtynes sužaidė Amare Soudemire'as. nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilusio aukštaūgio sąskaitoje – 23 taškai (9/12 dvit.), 9 atkovoti kamuoliai ir 2 blokuoti metimai. 16 taškų pridėjo T. Chandleris (6/7 dvit.), 13 – J. R. Smithas (7 atk. kam., 6 rez. perd.), po 12 – Timothy Hardaway'us Jr. ir Andrea Bargnani.

Balsuokime už Joną

J. Valančiūnas šiais metais pretenduoja žaisti NBA visų žvaigždžių rungtynėse, kurios vyks 16 dieną Naujajame Orleane. Jaunasis uteniškis taptų vos antruoju Lietuvos krepšininku, kuriam pavyktų sudalyvauti šiame renginyje. Žydrūnas Ilgauskas buvo išrinktas į Rytų komandą 2003 ir 2005 metais. Šį sezoną NBA sukūrė nesudėtingą, socialiniais tinklais paremtą, balsavimo sistemą.

Už Joną galima balsuoti keturiais būdais:

1. Socialiniame tinkle „Facebook“: paliekant komentarą NBA puslapyje arba „Raptors“ komandos puslapyje . Komentare pakanka įrašyti „Jonas Valanciunas #NBABallot #VoteJV“. Balsuoti „Facebook“ galima kasdien.

2. Socialiniame tinkle „Twitter“: rašant žinutę būtinai parašyti „Jonas Valanciunas #NBABallot #VoteJV“. Persiųstos žinutės ir mėgstamos žinutės nesiskaičiuoja. Balsuoti „Twitter“ tinkle galima kasdien.

3. „Instagram“ puslapyje: siunčiant sukurtą nuotrauką ir komentare būtinai parašant „Jonas Valanciunas #NBABallot #VoteJV“. Komentarai po draugų nuotraukomis nesiskaito – tai turi būti Jūsų išsiųsta nuotrauka. Balsuoti „Instagram“ puslapyje galima kasdien.

4. Oficialiame interneto puslapyje. Čia balsuoti taip pat galima kasdien.

Tarpiniai balsavimo rezultatai bus skelbiami sausio 2 bei 13 dienomis. Balsavimas vyks iki sausio 20 dienos.

Net ir po puikių rungtynių treneris vėl nepasitikėjo D. Motiejūnu

Puikiai ketvirtadienio mače prieš Memfio „Grizzlies“ komandą (100:92) pasirodęs bei komandos draugų ir trenerio Kevino McHale'o liaupsių sulaukęs Donatas Motiejūnas šeštadienio Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse vėl sulaukė tik vadinamųjų „šiukšlių“ minučių aikštėje.

Lietuvio atstovaujamas Hjustono „Rockets“ (21/11) klubas namuose 107:98 (31:22, 21:30, 22:21, 32:25) palaužė Naujojo Orleano „Pelicans“ (13/15) ekipą ir iškovojo trečią pergalę iš eilės.

Likus minutei iki dvikovos pabaigos aikštės šeimininkai pirmavo vos trimis taškais (101:98), tačiau vėliau taškus rinko tik „raketos“.

D. Motiejūnas ant parketo pasirodė tik antrojo kėlinio pradžioje ir daugiau nebežaidė. Aukštaūgis per nepilnas 4 minutes prametė vienintelį dvitaškį, sugriebė atšokusį kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, gavo bloką ir kartą prasižengė.

Nugalėtojams Dwightas Howardas (10/12 dvit., 18 atk. kam., 8 kl.) pelnė 24, Jamesas Hardenas (1/7 trit.) – 21, Chandleris Parsonsas (7 atk. kam.) – 19, Terrence'as Jonesas (6/8 dvit., 8 atk. kam., 3 bl.) – 17 taškų.

Svečių gretose išsiskyrė atitinkamai 22 ir 18 taškų surinkę Ryanas Andersonas (12 atk. kam.) ir Anthony Davisas (16 atk. kam.). 16 taškų pridėjo Tyreke'as Evansas (5/16 dvit., 9 rez. perd.), 12 – Al Farouqas Aminu (2/3 trit.), 10 – Jasonas Smithas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (44)