J. Mačiulis žaidė 8 minutes, per kurias prametė po vieną dvitaškį ir tritaškį bei 2 kartus prasižengė. Lietuvis pasižymėjo -2 naudingumo balais.

Tuo metu Vitorijos „Baskonia“ klubas, kurio garbę gina Tadas Sedekerskis, savo žiūrovų akivaizdoje 87:86 (27:18, 20:21, 19:20, 21:27) palaužė Santjago de Kompostelos „Rio Natura Monbus“ komandą, kuriai atstovauja trys lietuviai.

10 minučių aikštėje praleidęs T. Sedekerskis pelnė 2 taškus (dvitaškiai 1/3), atkovojo 1 kamuolį, suklydo 2 ir prasižengė 1 kartą.

Svečiams Eimantas Bendžius per 38 minutes surinko 14 taškų (dvitaškiai 2/4, tritaškiai 2/7, baudos 4/5), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 1 kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Osvaldas Matulionis per 18 minučių pelnė 6 taškus (dvitaškiai 2/4, baudos 2/4), atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Deividas Dulkys per 20 minučių pasižymėjo 5 taškais (dvitaškiai 2/6, tritaškiai 0/7, baudos 1/2), 1 atkovotu kamuoliu, 3 rezultatyviais perdavimais, 1 klaida ir 4 pražangomis.

„Real“ (15 pergalių/4 pralaimėjimai) pirmauja čempionate, „Baskonia“ (14/6) užima penktą vietą, o „Rio Natura Monbus“ (5/15) – 16-ąją.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.