Trečio kėlinio pradžioje „Rockets“ atsiliko 14 taškų skirtumu (59:73), tačiau tuomet labai greitai pražangą prisirinko Russellas Westbrookas, kuris buvo priverstas atsisėsti ant suolo, ir Jameso Hardeno vedami šeimininkai spurtavo 23:6 bei persvėrė rezultatą savo naudai – 82:79.

Kevino McHale'o auklėtiniai keliais taškais priekyje buvo kone visą ketvirtą kėlinį, bet paskutinę jo minutę po R. Westbrooko tritaškio komandas beskyrė vienas metimas – 108:105. Maža to, kitos atakos metu tas pats R. Westbrookas ir K. Durantas galėjo išplėšti pratęsimą. Visgi nė vieno iš jų tolimi šūviai tikslo nepasiekė, o Dwightas Howardas šaltakraujiškai realizavo abi baudas ir įtvirtino pergalę.

Prieš tai per pirmus tris mačus vos 3 tritaškius iš 32 įmetęs J. Hardenas šį kartą buvo kiek taiklesnis ir gerokai rezultatyvesnis. Jo sąskaitoje – 37 taškai ir 4 tolimi metimai iš 12-os.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 37 (8/14 dvitaškiai, 4/12 tritaškiai, 9/11 baudos), Dwightas Howardas 16 (6/13 dvitaškiai, 4/7 baudos, 8 atk. kam.), Ty Lawsonas 14 (6/8 dvitaškiai, 2/7 baudos, 11 rez. perd.), Marcusas Thorntonas ir Corey Breweris po 12, Trevoras Ariza 9 taškai.

„Thunder“: Kevinas Durantas 29 (5/10 dvitaškiai, 4/9 tritaškiai, 7/9 baudos), Russellas Westbrookas 25 (7/10 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 2/2 baudos, 11 rez. perd., 8 atk. kam., 7 klaidos), Serge'as Ibaka (14 atk. kam., 4 blokai) ir D. J. Augustinas po 12, Dionas Waitersas 9 taškai.