Po ypač nerezultatyvios pirmosios mačo dalies švieslentė fiksavo lygų rezultatą – 29:29.

Klampiame mūšyje vokiečiai nežymiai atitrūko trečiame kėlinyje, o ketvirtojo pabaigoje (likus 2:54 min.) pirmavo rekordine 12-os taškų persvara (59:47).

Italams per likusias tris minutes pavyko sumažinti skirtumą, bet mačo išgelbėti nepavyko.

Vokietija į savo sąskaitą įsirašė 3-ią pergalę ir trečiadienį su Lietuvos rinktine kovos dėl pirmosios vietos grupėje.

Tuo tarpu Italija patyrė antrą nesėkmę.

Vokiečiai dažniau klydo (14 klaidų prieš italų 8-ias), bet laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (38 – 33), taikliau atakavo iš visų pozicijų: dvitaškius pataikė 45,2 proc. taiklumu (14/31), tritaškius metė 30 proc. (6/20) ir tik kartą suklydo atakuojant nuo baudų metimo linijos (15/16, 93,8 proc.).

Tuo tarpu italai pataikė praktiškai kas trečią dvitaškį (11/30, 36,7 proc.), tritaškius metė vos 24,1 proc. taiklumu (7/29), pataikė 12 baudos metimų iš 14-kos bandymų (85,7 proc.).

Italija: Arielis Filloy 15 (3/4 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai), Marco Belinelli 12, Liugi Datome (7 atkovoti kam.) ir Pietro Aradori po 9, Nicolo Melli 8, Paulas Biligha 2 taškai.

Vokietija: Dennisas Schroederis 17 (5/10 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 7/8 baudų met., 4 rez. perd. ), Johannesas Voigtmannas 12 (7 atkovoti kam., 5 rez. perd.), Danielis Theisas 11, Danilo Barthelis 9 (6 atkovoti kam.), Karstenas Kadda 6, Maodo Lo 4, Patrickas Heckmannas 2 taškai.

Trečiadienį paskutiniame grupių etapo ture Lietuva susitiks su vokiečiais (14:45 val.), Gruzija – su italais (17:30 val.), ukrainiečiai žais su šeimininkais žydais (20:45 val.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (34)