Rimantas Kaukėnas ir Kšyštofas Lavrinovičius buvo vieni pagrindinių savo ekipos pergalės kalvių. 37-erių metų gynėjas iš Lietuvos ant parketo praleido 38 minutes, pelnė 21 tašką (4/6 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 6 kartus suklydo ir 3 sykius perėmė kamuolį.

K. Lavrinovičius per 22 aikštėje praleistas minutes įmetė 13 taškų (5/7 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 0/2 baudos), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus suklydo ir 2 sykius perėmė kamuolį.

D. Lavrinovičius vis dar gydosi traumą, todėl komandai padėti negali.

Kitose rungtynėse Venecijos „Umana Reyer“ (1/0) komanda su Deividu Dulkiu po permainingos ir atkaklios kovos svečiuose 76:71 (19:19, 16:19, 18:16, 23:17) įveikė Avelino „Sidigas“ (0/1) krepšininkus.

17 minučių aikštėje praleidęs Deividas Dulkys pelnė 8 taškus (1/2 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai), atkovojo kamuolį, 4 kartus jį prarado, 2 sykius perėmė iš varžovų ir blokavo varžovo metimą.

Daugiausiai taškų Venecijos klubui pelnė Jeffas Viggiano - 15, Phillas Gossas įmetė 12 taškų.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė Adrianas Bankas, kurio sąskaitoje 15 taškų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.