Antrame kėlinyje Neapolio komanda spurtavo 14:6 ir po A. Veličkos dvitaškio ilsėtis išėjo pirmaudama 48:37.

Trečiame kėlinyje „Virtus“ buvo sumažinusi atsilikimą iki minimumo (52:53), bet „GeVi Basket“ kėlinio pabaigą geriau sužaidę šeimininkai prieš ketvirtą kėlinį pirmavo 68:58.

38 min. „GeVi Basket“ pirmavo 87:75, bet tada „Virtus“ krepšininkai surengė spurtą 12:1 ir likus 14 sekundžių atsiliko vos 1 tašku(87:88).

Tačiau per likusį laiką abiejų komandų krepšininkai realizavo visus baudų metimus ir „GeVi Basket“ pergalės iš savo rankų nepaleido.

16 minučių aikštėje praleidęs A. Velička nugalėtojams pelnė 11 taškų (2/2 dvit., 1/5 trit., 4/5 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 perdavimus.

Rezultatyviausiai nugalėtojį gretose žaidė 22 taškus surinkęs Markisas McDuffie. Jis taip pat atkovojo 7 kamuolius. „Virtus“ komandoje rezultatyvumu išsiskyrė 23 taškus pelnęs Kyle'as Weemsas.

„GeVi Basket“: Markisas McDuffie 22, Joshas Mayo 19, Jordanas Parksas 15, Frankas Elegaras 12, Arnas Velička.

„Virtus“: Kyle'as Weemsas 23, Kevinas Hervey 14, Isaia Cordinier 12, JaKarras Simpsonas 11, Amedeo Tessitori 10.