Po apylygės rungtynių pradžios, antrame kėlinyje Neapolio komanda pateko į duobę ir įpusėjus rungtynėms atsiliko 27:44, o 26 min. komandas skyrė rekordinis 23 taškų atstumas (34:57).

Ketvirtame kėlinyje A. Veličkos atstovaujama „Gevi Basket“ sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 7 taškų (72:79), tačiau pakeisti rungtynių eigos jai nepavyko ir pergalę šventė šeimininkai.

13 minučių aikštėje praleidęs A.Velička pelnė 4 taškus (0/3 dvit., 1/3 trit., 1/6 baud.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 1 kamuolį.

Rezultatyviausiai Neapolio „Gevi Basket“ gretose žaidė 17 taškų įmetęs Jordanas Parksas, 15 pridėjo Jeremy Pargo, 14 – Ericas Lombardi.

Nugalėtojams 21 tašką surinko Nickas Perkinsas, 15 pridėjo Lucio Redivo, 14 – Jeremy Chappellas.

Po šios nesėkmės Neapolio klubas turnyro lentelėje nukrito į 11-ąją poziciją.