Beveik 15 tūkstančių sirgalių akivaizdoje Shane'as Larkinas pelnė net 49 taškus (!), tai naujas Eurolygos rekordas. Ankstesnis rekordas – 41 taškas per mačą – priklausė keturiems krepšininkams – Bobby Brownui, Kaspars Kambalai, Carltonui Myersui ir Alphonso Fordui.

27-erių atakuojantis gynėjas pataikė net 10 tritaškių (iš 12-os), tai taip pat naujas Eurolygos rekordas, pridėjo 5 dvitaškius (iš 7-ių) bei 9 baudas (iš 10-ies metimų) ir surinko 53 naudingumo balus.

Be to, 53 naudingumo balai – asmeninis Sh. Larkino karjeros rekordas ir penktas geriausias rezultatas Eurolygos istorijoje.

Šeimininkai pabėgo antro kėlinio pabaigoje ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo 57:40. Antroje mačo pusėje svečiams iš Vokietijos grąžinti intrigos nepavyko.

„Anadolu Efes“ po pergalės pakilo į pirmą vietą (9/2), „Bayern“ (4/7) lenkia tik „Žalgirį“ ir „Zenit“ – 16 vieta.

„Anadolu Efes“: Shane‘as Larkinas 49, Sertacas Sanli 17 (7/8 dvit.), Tiboras Pleissas (5/5 dvit.) ir Chrisas Singletonas po 10.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 20 (7/9 dvit., 28 naud. bal.), Danilo Barthelis 11 (5/6 dvit.), Petteri Koponenas ir Paulas Zipseris po 8.

Eurolygos rikiuotė po 11 turų (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):