Jame neišvydome Prienų-Birštono „Vytauto“ nario 16-mečio LaMelo Ballo, kuris negalėjo dalyvauti dėl asmeninių priežasčių.

Tačiau konkursas ir be jo pavyko. Finale savo pabūklus surėmė 38-erių metų Vilniaus „Lietuvos ryto“ narys Mindaugas Lukauskis ir amerikietis Nickas Zeisloftas iš Šiaulių „Šiaulių“ ekipos.

Puikiai atakavęs M. Lukauskis nugalėjo varžovą rezultatu 22:19, pelnė „Snaiperio“ titulą ir 1500 eurų prizą.

„Snaiperio“ konkurso dalyvių rezultatai:

1. Mindaugas Lukauskis Vilniaus „Lietuvos rytas“ 17; 22; 22
11. Edvinas Šeškus Prienų-Birštono „Vytautas“ 8

Primename, kad „Oro karaliumi“ šeštadienį tapo Kenny Gainesas iš Utenos „Juventus“, finale įveikęs Domantą Vilį iš Vilniaus „Perlo“, o trečią vietą SIL-Karaliaus Mindaugo taurės turnyre užėmė Panevėžio „Lietkabelis“, 81:78 išnešęs sveiką kailį prieš Alytaus „Dzūkiją“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (23)