Svečiai dominavo nuo pirmų dvikovos minučių ir jau po dviejų kėlinių pirmavo solidžiu 14 taškų skirtumu - 48:34.

Tragiškai atrodę ir iš pažiūros pernelyg net nepersistengiantys „Wizards“ krepšininkai pakeisti mačo eigos nesugebėjo ir po didžiosios pertraukos. „Wolves“ netruko įgyti 20 taškų persvaros, kurią išlaikė iki pat pabaigos.

Įspūdingai susitikime pasirodė lygos naujokas Ricky Rubio, kuris per 28 minutes pelnė 13 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir atliko net 14 rezultatyvių perdavimų (tik vienu mažiau nei visa „Wizards“ ekipa). 14 rezultatyvių perdavimų - tai kol kas ir asmeninis R. Rubio rekordas NBA.

Vašingtono „Wizards“ (0/8) - Minesotos „Timberwolves“ (3/5) 72:93 (17:20, 17:28, 26:27, 12:18).

„Wizards“: Trevoras Bookeris (7/9) ir Nickas Youngas po 14, Johnas Wallas ir Andray Blatche po 10... prancūzas Kevinas Seraphinas 0 taškų.

„Timberwolves“: Kevinas Love'as 20 (16 atk. kam.), Derrickas Williamsas 14 (4/7 tritaškiai), Ricky Rubio (4/12 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 5 klaidos), Luke'as Ridnouras ir Wayne'as Ellingtonas po 13, Anthony Tolliveris 11..., serbas Darko Miličičius 2 taškai.