Lietuvio vedama Vitorijos „Baskonia“ svečiuose 72:67 (19:19, 17:11, 12:24, 24:13) įveikė Valensijos „Basket“ klubą.

Šeimininkai ketvirto kėlinio pirmoje pusėje dar pirmavo 61:56, tačiau trapios persvaros neišsaugojo.

Rezultatyviausias ir naudingiausias žaidėjas aikštėje buvo R. Giedraitis, kuris per beveik 31 minutę įpasižymėjo 23 taškais (6/7 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 5/5 baudos), 6 atkovotais ir 3 perimtais kamuoliais, 2 rezultatyviais perdavimais bei net 30 efektyvumo balų.

Vieninteliai kiti du į dviženklę pelnytų taškų zoną įžengę krepšininkai nugalėtojų gretose – Jaysonas Grangeris ir Matthas Costello, finišavę su 10.

Kone 20 minučių žaidęs Tadas Sedekerskis pridėjo 4 taškus (2/2 dvitaškiai, 0/1 tritaškių), 3 sugriebtus ir 1 pavogtą kamuolį bei 3 rezultatyvius perdavimus.

Valensijos komandai 14 taškų sukaupė Bojanas Dubljevičius, po 12 – Mike'as Tobey ir Josepas Puerto, 10 – Louisas Labeyrie.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)