Vokietijos nacionalinio krepšinio čempionato ketvirtajame ture „Science City“ namuose 92:87 (18:24, 17:20, 25:19, 32:24) be pergalių paliko Ulmo „Ratiopharm“ krepšininkus (0/4).

Iš Talino „Kalev/Cramo“ neseniai atvykęs M. Mažeika debiutiniame mače žaidė 23 minutes, per kurias surinko 21 tašką (4/7 dvit., 1/1 trit., 10/13 baudos), 6 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus ir 22 naudingumo balus.

Solidžiai Vokietijoje penktadienį rungtyniavo ir dar du lietuviai. Marius Grigonis svariai prisidėjo prie to, kad Berlyno ALBA (4/1) išvykoje 88:69 (14:14, 27:20, 27:17, 20:18) pranoktų „BG Gottingen“ ekipą (0/4).

Lietuvos rinktinės gynėjas per 17 minučių prie pergalės pridėjo 11 taškų (3/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį bei surinko 13 naudingumo balų.

Pergalę šventė ir Viurcburgo „s.Oliver“ komanda (3/1), kuri padedama Vytenio Lipkevičiaus ir Osvaldo Olisevičiaus svečiuose netikėtai 84:76 (11:25, 22:22, 25:13, 26:16) parbloškė Miuncheno „Bayern“ (3/1).

V. Lipkevičius į pirmą kartą suklupusių bavarų krepšį per 26 minutes įmetė 11 taškų (2/3 dvit., 1/1 trit., 4/4 baudos), sugriebė 3 atšokusius kamuolius, 2 kamuolius perėmė, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 16 naudingumo balų.

O. Olisevičius už savo tautiečius Vokietijoje žaidė kiek kukliau. Puolėjas ant parketo praleido vos 5 minutes, per kurias spėjo pelnyti 2 taškus (1/2 dvit., 0/2 baudos) ir atlikti rezultatyvų perdavimą.