Lankomumo rekordą šį sezoną pagerinusioje arenoje „Žalgiris“ pirmuosius taškus pelnė beveik po 6 minučių – po varžovų tritaškių liūties atsiliko 3:12.

Antrojo kėlinio pradžioje „Barcelona“ įgijo dviženklį pranašumą, tačiau J. Zdovco auklėtiniai sugebėjo perimti iniciatyvą ir įpusėjus dvikovai į rūbines patraukė esant lygiam rezultatui – 35:35.

Nikolos Mirotičiaus ir Roko Jokubaičio sėkmingas žaidimas po didžiosios pertraukos buvo didžiausias žalgiriečių galvos skausmas, leidęs „Barcelonai“ atkurti 9 taškų skirtumą (54:63).

Paskutiniame ketvirtyje dar kartą įspūdingai spurtavę žalgiriečiai grąžino intrigą ir įvėlė varžovus į lygią kovą. Pabaigoje neleistinai daug klydęs N. Mirotičius leido aikštės šeimininkams vėl perimti iniciatyvą ir likus žaisti mažiau nei 2 min. pirmauti 81:72.

Paskutinės minutės dramą atlaikę Lietuvos čempionai išsaugojo pergalę savo rankose ir triumfavo 91:84.

„Žalgiris“ pastaruoju metu gali pelnytai vadintis Eurolygos milžinų siaubu. Vasario 24-ą dieną Kaune J. Zdovco auklėtiniai 68:47 sutriuškino kitą Eurolygos lyderę Madrido „Real“ ekipą.

Įspūdingas rungtynes žaidė E. Ulanovas. Puolėjas per 34 min. pelnė 16 taškų, atkovojo 9 kamuolius, perėmė 6 kamuolius, blokavo du metimus, išprovokavo 9 pražangas ir surinko 33 naudingumo balus.

Žalgiris“: Lukas Lekavičius 22, Joffrey Lauvergne'as 18, Edgaras Ulanovas 16 (9 atk.k., 33 naud.b.), Nielsas Giffey 14, joshas Nebo 8, Artūras Milaknis 7, Regimantas Miniotas, Tai Websteris ir Marekas Blaževičius po 2, Paulius Jankūnas 0.

Barcelona“: Nikola Mirotius 26 (8 atk.k., 7 kl. 26 naud.b.), Nicolas Laprovittola 16, Kyle'as Kuričius 15, Rokas Jokubaitis 11, Nickas Calathesas 6, Dane Exumas 4, Brandonas Daviesas, Rolandas šmitas, Nigelas Hayes-Davisas po 2, Alexas Abrinesas, Sertačas Šanli ir Sergi Martinezas po 0.

"Žalgiris" - "Barcelona". Rungtynių statistika

Šiose rungtynėse nežaidė traumas besigydantys Mantas Kalnietis ir Tyleris Cavanaugh. Pirmąją tarpusavio dvikovą šį sezoną Barselonoje „Žalgiris“ pralaimėjo 73:96.

„Žalgiris“ kitą savaitę žais dvejas rungtynes namie – kovo 15 dieną su Pirėjo „Olympiakos“, kovo 17 dieną – su Stambulo „Anadolu Efes“.

„Barcelona“ artimiausias rungtynes žais savo aikštėje kovo 18 dieną su Belgrado „Crvena Zvezda“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (40)