Kovotojų charakterį pademonstravo Los Andželo „Lakers“ vyrai su 36-erių metų amžiaus Kobe Bryantu priešakyje.

Kaliforniečiai Anaheime 98:91 (20:32, 18:22, 31:18, 29:19) įveikė Jutos „Jazz“ krepšininkus, nors antro kėlinio pabaigoje atsiliko net 22 taškų skirtumu – 30:52 (likus 2 min. iki didžiosios pertraukos). Tačiau tuomet „Lakers“ spurtavo net 31:5 ir trečio ketvirčio viduryje jau pirmavo 61:57 (rezultatą iki 57:57 išlygino per 7 minutes – DELFI).

Svariausiai prieš Los Andželo komandos pergalės prisidėjo K. Bryantas, per 32 min. įmetęs 26 taškus (4/15 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, 9/11 baudos), atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus suklydęs.

Puikiai pasirodė ir puolėjas Carlosas Boozeris, kuris pridėjo 19 taškų, 9 atkovotus ir net 6 perimtus kamuolius.

„Jazz“ gretose išsiskyrė gynėjas Alecas Burksas (6 klaidos) ir „centras“ iš Turkijas Enesas Kanteris (7 atk. kam.), surinkę atitinkamai 21 ir 14 taškų.

Kitų dar neskelbtų sekmadienio NBA ikisezoninių rungtynių rezultatai:

Čikagos „Bulls“ – Šarlotės „Hornets“ 101:96 (35:28, 22:23, 26:19, 18:26).

„Bulls“: Kirkas Hinrichas 26 )9/10 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 2/3 baudos), Derrickas Rose 17, Pau Gasolis 15 (10 atk. kam.), Aaronas Brooksas 13 taškų.

„Hornets“: Lance Stephensonas ir Michaelas Kiddas-Gilchristas po 14, Alas Jeffersonas, Marvinas Williamsas ir P. J. Hairstonas po 12, Kemba Walkeris 10 taškų.

Bruklino „Nets“ – Bostono „Celtics“ 90:95 (24:17, 27:23, 14:33, 25:22).

Šiame mače NBA išbandė 44 minučių trukmę – buvo žaidžiami keturi kėliniai po 11, o ne po 12 minučių.

„Nets“: Jarrettas Jackas ir Jerome Jordanas po 17, Deronas Williamsas 16, Marcusas Smartas 13, Marcusas Thorntonas 10 taškų.

„Celtics“: Jaredas Sullingeris 21 (29 min., 19 atk. kam.), Brandonas Bassas 16, Jeffas Greenas 14 taškų.

Oklahomos „Thunder“ – Minesotos „Timberwolves“ 94:112 (19:23, 21:26, 28:33, 26:30).

„Thunder“: Perry Jonesas 21, Anthony Morrow 14, Serge Ibaka 12, Russellas Westbrookas 11 taškų (23 min., 3/12 metimai iš žaidimo, 5 klaidos).

„Wolves“: Mo Williamsas 19, Ricky Rubio, Kevinas Martinas ir Robbie Hummelis po 13, Nikola Pekovičius ir Gorgui Diengas po 11 taškų.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (17)