Manto Kalniečio vedami Lietuvos čempionai sėkmingai pradėjo dvikovą ir po Tylerio Cavanaugh tritaškio antrame kėlinyje pirmavo 29:26.

Tačiau tuomet svečiai surengė spurtą 0:9 ir ėmė diktuoti savo sąlygas aikštėje. Įpusėjus rungtynėms J. Zdovco auklėtiniai atsiliko 43:48.

Po didžiosios pertraukos X faktoriumi aikštės šeimininkų gretose tapo Janis Strelniekas. Po latvio 8 taškų ir Edgaro Ulanovo tritaškio „Žalgiris“ susigrąžino pranašumą – 56:53.

Individualiais reidais „Monaco“ išlygino žaidimą, tačiau dar aukštesnę pavarą įjungę žalgiriečiai, išnaudoję greitas kontraktas, susikrovė 9 taškų persvarą prieš paskutines 10 minučių – 70:61.

„Monaco“ ketvirtą ketvirtį pradėjo nuo spurto 0:9 ir išlygino rezultatą, o vėliau sugebėjo keliais taškais išsilaikyti priekyje.

Paskutinė minutė susiklostė itin dramatiškai - sirgaliai „siuntė“ teisėjus kur toliau, o J. Zdovcas dėl emocingos reakcijos į T. Cavanaugh pražangą gavo techninę pražangą.

Rungtynių nugalėtojas turėjo paaiškėti po baudų metimo maratono, tačiau į pratęsimą rungtynes perkėlė kone paskutinę sekundę dvitaškį iš po krepšio pataikęs ir rezultatą išlyginęs Edgaras Ulanovas (95:95).

Svečiai per pratęsimą buvo neginčijamai stipresni, žalgiriečių tolimi šūviai skriejo pro šalį. J. Zdovco auklėtiniams teko susitaikyti su 12-uoju pralaimėjimu šį sezoną Eurolygoje.

Įspūdingą pasirodymą Kaune surengė „Monaco“ lyderis M. Jamesas. Amerikietis surinko dvigubą dublį – 20 taškų (6/11 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 5/6 baudos), 14 rezultatyvių perdavimų ir 31 naudingumo balas.

M. Jamesas Kaune pagerino savo rezultatyvių perdavimų Eurolygoje rekordą.

D. Motiejūnas per 13 min. nugalėtojams pelnė 7 taškus (2/2 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 0/4 baudos), atkovojo 3 kamuolius, trikart prasižengė, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 6 naudingumo balus.

Žalgiris“: Janis Strelniekas 22 (5/7 tritaškiai), Artūras milaknis (1/1 dvitaškiai, 5/7 tritaškiai, 2/2 baudos), joshas Nebo 14 (9 atk.k.), Lukas Lekavičius 13 (6 rez.p.), Tyleris Cavanaugh 8 (9 atk.k.). Marekas Blaževičius ir Mantas Kalnietis po 6, Edgaras Ulanovas 5, Tai Websteris 3, Nielsas Giffey 2, Zoranas Dragičius ir Regimantas Miniotas po 0.

Monaco“: Mike'as Jamesas 20 (14 rez.p., 31 naud.b.), Dwayne'as Baconas 19, Alpha Diallo 13, Willas Thomas ir Robas Gray po 12, Yakuba Outtara 11, Donatas Motiejūnas ir Donta Hallas po 7, Danilo Andjušičius, Brockas Motumas ir Parisas Lee po 2.