Po dviejų kėlinių jie turėjo 5 taškų deficitą (26:31), tačiau sugebėjo jį panaikinti ir paskutinėmis minutėmis palaužti varžovus iš Kinijos. Įdomu tai, kad tiek Ispanijos, tiek Kinijos ekipose taškais pasižymėti sugebėjo vos po 6 žaidėjus.

Ispanija: Ilimane Diopas 26 (11 atk. kam., 5 kld.), Alberto Martinas 14, Alberto Abalde (7 atk. kam.) 9, Andreu Adroveras 5 taškai.

Kinija: Qi Zhou (15 atk. kam.) 20, Jiwei Zhao (5 kld.) 16, Delongas Hanas (5 atk. kam.) 10, Yifengas Hengas 5 taškai.

Ir toliau nesustabdomai pasaulio čempionate Kaune rungtyniauja Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) komanda. Šįkart amerikiečiai čempionato ketvirtfinalyje stojo į kovą su savo kaimyne - Kanada - ir ją sutriuškino rezultatu 113:59 (26:15 20:15 32:13 35:16).

JAV krepšininkai parodė savo varžovams, jog laimėti šiose rungtynėse jie net neturi šansų. Viso čempionato metu amerikiečiai savo varžovus triuškina vidutiniškai 41,1 taško skirtumu.

Pusfinalyje JAV susitiks su Ispanija.

JAV: Tyusas Jonesas 22 (6 rez. perd.), Justice'as Winslowas 17 (13 atk. kam.), Joelas Berry 15, Jabari Parkeris (8 atk. kam.) ir Jahlilas Okaforas (5 atk. kam.) po 10 taškų.

Kanada: Justinas Jacksonas 17 (5 atk. kam., 4 per. kam., 6 kld.), Tyrellas Bellotas-Greenas 12, Kevinas Zabo 6 taškai.

Trečiame ketvirtfinalyje - Australijos pergalė prieš Argentiną

Sužaistos dar vienerios pasaulio jaunių čempionato rungtynės. Trečiajame ketvirtfinalyje Australija po ilgą laiką atkakliai vykusios kovos nugalėjo Argentiną - 78:59 (14:17, 12:13, 27:23, 25:6).

Nuo pat pradžių vyko atkakli kova, o persvarą savo rankose turėjo Argentina. Vis dėlto rungtynių lūžis įvyko ketvirtame kėlinyje. Neseniai dar turėtą deficitą australai per trumpą laiką pavertė 16 taškų pranašumu (70:54), kuris per likusį laiką buvo ne sumažintas, o tik dar labiau padidintas.
Australija: Dante Exumas 23 (5 kld.), Benjaminas Simmonsas 12 (5 atk. kam.), Matthew Jacksonas 9 taškai.

Argentina: Gabrielis Deckas 19 (6 atk. kam.), Alvaro Merlo 14, Rodrigo Haagas 7 taškai.

Paskutinė pusfinalio dalyvė - Kroatija

Antrame pusfinalyje Australija susitiks su Kroatija. Paskutiniame ketvirtfinalio mače kroatai 94:71 (24:21, 18:19, 30:26, 22:5). laimėjo prieš Čekiją. Tris kėlinius vyko lygi kova, bet paskutiniame ketvirtyje Kroatijos rinktinė spurtavo 22:5 ir šventė pergalę.

Kroatija: Domagojus Bosnjakas 21, Karlo Zganecas 19, Mario Hezonja 18, Paolo Marinelli 10, Tomislavas Gabričius 8 taškai.

Čekija: Martinas Peterka 23, Jiri Dedekas 16, Adamas Pechačekas 11, Radovanas Kourilas 9, Jiri Soula 8 taškai.