Pirmame kėlinyje persvara priklausė šeimininkams, tačiau antrame kėlinyje svečiai surengė įspūdingą spurtą ir po dviejų kėlinių turėjo 10 taškų pranašumą (45:35). Trečiame kėlinyje kova vyko taškas į tašką, „Real“ sugebėjo sumažinti skirtumą tik dviem taškais.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 5 minutes „Regal Barcelona“ susigrąžino turėtą dviženklį pranašumą (65:55), tačiau tuomet savo šou pademontravo Sergio Rodriguezas - jis pelnė 9 taškus per tris minutes ir sumažino savo komandos atsilikimą iki minimumo (71:72). Tuomet dvitaškiu metimu paskutinę rungtynių minutę rezultatą persvėrė Felipe Reyesas, o per likusį laiką taškų nesugebėję pelnyti Barselonos krepšininkai turėjo pripažinti varžovų pergalę (76:72).

Lietuviai šiose rungtynėse dėl traumų nerungtyniavo: M. Pocius dėl traumos šiame sezone neberungtyniaus, o Š. Jasikevičius, kuriam neseniai diagnozuotas šonkaulio skilimas, nuo atsarginių žaidėjų suolelio nepakilo.

Šeimininkams S. Rodriguezas pelnė 21 tašką (4/7 tritaškiai ir 4 rez. perd.), Sergio Llullas pridėjo 19, Rudy Fernandezas – 14 (0/6 tritaškiai). Buvęs žalgirietis Tremmellas Dardenas per 6 minutes spėjo pramesti dvitaškį.

Barselonos komandai Victoras Sada surinko 17 (4/5 tritaškiai), Juanas Carlosas Navarro – 15, Marcelinho Huertas – 10, Bradas Olesonas - 9 taškus.

Serijoje ik trijų pergalių 1:0 pirmauja „Real“ klubas, o antrosios rungtynės antradienį vėl vyks Madride.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)