Lietuvis nugalėtojams pelnė 14 taškų ir rezultatyvumu komandoje nusileido tik Marcelo Huertasui (19 tšk.) bei Erazemui Lorbekui (18 tšk.).

Beveik 26 minutes (25:42) žaidęs Š. Jasikevičius prametė abu tritaškius, pataikė 3 dvitaškius iš 5 bei realizavo visus 8 baudų metimus. Be to jis sugriebė 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovų metimą, sykį suklydo ir dukart prasižengė.

Įžaidėjas iš Lietuvos susitikimo pabaigoje stojo mesti baudų metimų, kurie buvo taiklūs ir Barselonos ekipai atnešė pratęsimą. Negana to, pratęsime lietuvis ir toliau priešininkus žudė taikliomis baudomis.

Dvigubu dubliu prie pergalės prisidėjo Nathanas Jawai - 12 taškų ir 14 po krepšiais atkovotų kamuolių.

Svečiams 24 taškus pelnė Konstantinos Vasileiadis, 21 - Lamontas Hamiltonas, 12 - Nikos Zisis, 10 - Milovanas Rakovičius.

Ispanijos krepšinio lygoje pirmauja šalies vicečempionas Madrido "Real" (18/1) klubas, kuriame sekmadienį nebuvo registruotas Martynas Pocius. „Real“ krepšininkai namuose 87:75 (25:22, 24:24, 15:12, 23:17) nugalėjo penkioliktoje pozicijoje esančią Valjadolido „Blancos de Rueda“ (7/12) komandą, kurios gretose nebuvo registruotas Vytenis Čižauskas.