Rezultatyviose ir atkakliose rungtynėse pergalę iškovojo M. Blaževičiaus atstovaujama Santjago De Kompostelos „Obradoiro CAB“ (7 pergalės/7 pralaimėjimai), po pratęsimo namie 104:99 (21:19, 21:30, 28:23, 21:19, 13:8) palaužusi Manresos BAXI (3/11) su M. Gebenu.

Tiesa, tarpusavio dvikovoje pranašesnis buvo M. Gebenas. BAXI vidurio puolėjas per 23 minutes pelnė 21 tašką (6/9 dvit., 1/2 trit., 6/6 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir blokavo 2 varžovų metimus.

Savo ruožtu, M. Blaževičius per 13 minučių SURINKO 6 taškus (1/4 dvit., 4/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Obradoiro CAB“: Kassiusas Robertsonas 28, Philipas Scrubbas 20, Edgaras Vicedo 16, Rubenas Guerrero 12.

BAXI: Martinas Gebenas 21, Devinas Robinsonas 16, Guillemas Jou 13, Adamas Waczynskis 11.