Kelialapį į antrąjį etapą sostinės krepšininkams garantavo anksčiau pasibaigusių rungtynių tarp Maskvos srities „Chimki“ (6/2) ir Bilbao „Basket“ (3/5) rezultatas. Rusai laimėjo mačą 99:78, taip užtikrindami „Lietuvos rytui“ mažiausiai ketvirtąją vietą grupėje.

Joje vilniečiai taip ir liko pasibaigus mačui Fuenlabradoje, kurioje varžovai į priekį pabėgo dar pirmajame mačo kėlinyje, po 20 min. pirmavo 9 taškais (44:35), po trijų – jau 14 taškų (64:50).

Rezultatyviausias vilniečių gretose buvo 16 taškų pelnęs ir 6 rezultatyvius perdavimus atlikęs Corey Fisheris. 12 taškų pelnė Artūras Gudaitis (6 atk. kam.), 11 – Davidas Loganas, po 8 – Rokas Giedraitis ir Joshas Akognonas.

Nugalėtojams 15 taškų pelnė Pako Cruzas, 11 – Ianas O'Leary, 10 – Blagota Sekuličius.

Pirmąją vietą grupėje užėmė „Chimki“, „Montakit“ pakilo į antrąją vietą, į trečiąją smuktelėjo Berlyno ALBA, „Lietuvos rytas“ liko ketvirtas, o Bilbao „Basket“ (3/5) užėmė paskutinę – penktąją poziciją.

Galutinė B grupės turnyro lentelė
(vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmesti taškai, praleisti taškai, taškų santykis)

1.Chimki6272863692
2.Montakit446966951
3.ALBA44681734-53
4.Lietuvos rytas356836749
5.Bilbao Basket35645694-49


Vilniaus komanda Bilbao krepšininkus pralenkė tik dėl geresnio įmestų-praleistų taškų santykio tarpusavio rungtynėse.

Antrajame etape „Lietuvos rytas“ kovos G grupėje, kur sostinės komandos varžovais bus Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija, 1-oji vieta C grupėje), Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis, 2-oji vieta D grupėje) ir Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija, 3-oji vieta A grupėje) krepšininkai.

Kartu su Jeruzalės komanda į Lietuvą turėtų atvykti ir buvusi NBA žvaigždė Amare Stoudemire'as.

Tuo metu Panevėžio „Lietkabelio“ komanda, kuri jau anksčiau užsitikrino vietą kitam etape, dėl vietos ketvirtfinalyje kovos F grupėje, kurioje jos varžovėmis bus Maskvos srities „Chimki“, Miuncheno „Bayern“ ir Ulmo „Ratiopharm“ komandos.

Visos antrojo etapo Europos taurės grupės

E grupė

Gran Kanarijos „Herbalife“ (Ispanija)
Fuenlabrados „Montakit“ (Ispanija)
Mursijos UCAM (Ispanija)
Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija)

F grupė

Maskvos srities „Chimki“ (Rusija)
Miuncheno „Bayern“ (Vokietija)
Ulmo „Ratiopharm“ (Vokietija)
Panevėžio „Lietkabelis“ (Lietuva)

G grupė

Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija)
Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis)
Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija)
Vilniaus „Lietuvos rytas“ (Lietuva)

H grupė

Valensijos „Basket“ (Ispanija)
Zagrebo „Cedevita“ (Kroatija)
Berlyno ALBA (Vokietija)
Malagos „Unicaja“ (Ispanija)

Antrojo etapo kovos Europos taurėje startuos sausio 4 dieną. Į kitą etapą – ketvirtfinalį – pateks 1-2 vietas grupėse užėmusios ekipos.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Krepsinis.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (92)