„Didelės tragedijos dėl nutraukto kontrakto aš nematau. Tiek metų žaidžiau šioje komandoje, kad apie jokius teismus tikrai negalvoju. Tikėjausi, kad klubas pasielgs kiek kitaip, bet susitaikau ir su tokiu įvykių posūkiu“, – teigė D. Šalenga.

Kauno klubas sprendimą atsisveikinti su 33 metų puolėju motyvavo D. Šalengos karjerą apgaubusia nežinia.

„Galimas draudžiamų preparatų vartojimas pažeidžia vieną esminių punktų, esančių visose su krepšininkais sudaromose sutartyse. Situacija išlieka labai neaiški – nėra žinoma, ar D.Šalengos laukia ilgalaikė diskvalifikacija, todėl „Žalgirio“ klubas dėl susiklosčiusių aplinkybių yra priverstas priimti tokį sprendimą. Situacijai išsisprendus D.Šalenga turės galimybę grįžti į „Žalgirį“, – rašoma klubo internetinėje svetainėje paskelbtame pranešime.

„Jei klausimai dėl dopingo greitai išsispręs, klubas paliko galimybę sėsti prie derybų stalo ir tartis dėl naujos sutarties. O kaip bus iš tikrųjų – nežinau“, – neslėpė D. Šalenga.

Primename, kad krepšininkas įtariamas vartojęs draudžiamą preparatą metilheksanaminą. Šios stimuliantams priskiriamos medžiagos buvo rasta po gruodžio 23-ą dieną Maskvoje vykusių Eurolygos rungtynių su „Chimki“ ekipa paimtame D. Šalengos šlapimo A mėginyje. Tarptautinė krepšinio federacija (FIBA) uždraudė lietuviui dalyvauti tarptautinėse ir nacionalinėse varžybose, kol vyksta tyrimas.

Įtarimus sąmoningai vartojus dopingą atmetantis D. Šalenga DELFI teigė jau turintis versiją, kaip metilheksanamino galėjo patekti į jo organizmą, tačiau jos išdėstyti nenorėjo.

„Dabar nenoriu komentuoti visų detalių – savo pasiaiškinimą pirmiausia turiu pateikti atsakingoms institucijoms, o tik paskui komentuoti žiniasklaidai. Šiandien kaip tik atėjo dokumentai iš FIBA – tikiuosi, kad procesas pagaliau pajudės į priekį“, – sakė D. Šalenga.

Žaidėjui neįrodžius, kad draudžiamo preparato į jo organizmą pateko netyčia, jam grėstų diskvalifikacija iki dvejų metų.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės