Ettore Messinos auklėtiniai (12/1) Italijos čempionato lyderių dvikovoje trečiadienį namuose tik po pratęsimo 102:99 (24:21, 30:24, 21:20, 20:30, 7:4) palaužė Bolonijos „Virtus“ (10/3) pasipriešinimą.

Ketvirtajam kėliniui įpusėjus šeimininkai dar buvo priekyje 12 taškų atotrūkiu, bet titulą ginantys Bolonijos krepšininkai pakilo į šturmą. Pratęsimą likus 12 sek. iki ketvirčio pabaigos tolimu metimu išplėšė Marco Belinelli.

Vis dėlto per papildomas 5 min. Sergio Scariolos treniruojamai komandai baigėsi šoviniai, ir „Olimpia“ įsirašė sunkią pergalę į savo sąskaitą.

Nugalėtojams 20 taškų pelnė Jerianas Grantas, 18 – Devonas Hallas, 16 – Sergio Rodriguezas (9 rezultatyvūs perdavimai), 14 – Kyle'as Hinesas.

Svečių gretose siautėjo M. Belinelli, suvertęs net 34 taškus. Milošas Teodosičius pridėjo 18 taškų ir 10 rezultatyvių perdavimų, o Mouhammadou Jaiteh – 18 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Kitose trečiadienio rungtynėse Venecijos „Reyer“ (6/7) namuose 79:75 (14:20, 22:22, 18:13, 25:20) įveikė Neapolio „Basket“ (7/6).

Nugalėtojams Martynas Echodas per 9 min. pelnė 5 taškus (1/7 dvitaškių, 3/4 baudų) ir sugriebė 3 atšokusius kamuolius.

Svečių gretose rezultatyviausias buvo Arnas Velička, kuris žaidė 27 min. ir surinko 17 taškų (1/5 dvitaškių, 4/7 tritaškių, 3/5 baudų), 4 atkovotus kamuolius bei 3 rezultatyvius perdavimus.