Viena iš Europos taurės favoričių laikyta „Lokomotiv“ (2-5) komanda trečiadienį išvykoje 61:66 (20:21, 15:9, 15:18, 11:18) turėjo pripažinti Venecijos „Umana Reyer“ (5-2) krepšininkų pranašumą.

„Antrasis kėlinys paliko gerą įspūdį, jame žaidėme agresyviai ir harmoningai (laimėjo 15:9). Po pertraukos sulėtėjome, tą galima paaiškinti koncentracijos praradimu.

Bet kokiu atveju, tikėjausi visiškai kitokio žaidimo, nei to, kurį demonstravome ketvirtame kėlinyje.

Turėjome žaisti drausmingiau. Venecijos ekipa pademonstravo geriausias savybes ir žaidė užtikrintai, tačiau tuo negalime teisintis, pralaimėjome tik dėl individualių klaidų.

Mūsų žaidėjai pamiršo tuos susitarimus, kurių laikėsi tris kėlinius.

Deja, tai nebuvo ta rungtynių pabaiga, kurios tikėjausi, nes mačo metu komanda buvo kur kas labiau susitelkusi", – nusivylęs kalbėjo „Lokomotiv“ treniruojantis italas.

Rusijos klubo marškinėlius pirmą kartą užsivilkęs M. Kuzminskas per 8 min. pelnė 3 taškus (1/3 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą ir surinko 2 naudingumo balus.

Kitas šios ekipos lietuvis Mantas Kalnietis aikštėje žaidė beveik 20 min. Jis pelnė 7 taškus (2/4 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 3/3 baudos), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo kartą ir surinko 4 naudingumo balus.

Rusijos ekipa dar susitiks su Limožo CSP, Belgrado „Partizan“ ir Bursos „Tofaš“.

„Rytas“ kitą savaitę svečiuose susitiks su „Partizan“, vėliau namie su „Tofaš“ ir grupės lydere „Umana Reyer“.

B grupės rikiuotė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmesti, praleisti taškai, taškų skirtumas):