Edvino Justos treniruojama Lietuvos U-16 vaikinų komanda estus nugalėjo 72:63 (18:21, 18:8, 21:21, 15:13).

Rungtynes geriau pradėjo Estijos rinktinė ir į priekį pabėgo 13:4, tačiau lietuviai sugebėjo prisivyti priešininkus ir sumažinti jų turimą pranašumą. Antrajame ketvirtyje Lietuvos šešiolikmečiai laimėję atkarpą 16:0 įsiveržė į priekį ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo 36:29. Trečiajame kėlinyje vyko atkakli kova, bet lietuviai sugebėjo išsaugoti turėtą 7 taškų persvarą. Paskutinis rungtynių ketvirtyje Estijos rinktinė nepateikė staigmenos ir rezultatu 72:63 lietuviai iškovojo antrąją pergalę Baltijos taurės turnyre.

LIETUVA U16: M. Blaževičius 15 tšk., Ą. Tubelis 12 tšk., A. Sidarevičius 8 tšk.

ESTIJA U16: K. Kriisa 21 tšk., R. Pehka 11 tšk., L. Loik 9 tšk.

Paskutinėse Baltijos taurės rungtynėse lietuviai trečiadienį susitiks su Turkijos ekipa. Rungtynės nuo 16:45 val. vyks A. Sabonio krepšinio centre.

Lietuvos merginų (U16) rinktinė taip pat iškovojo antrąją pergalę Baltijos taurės varžybose. Šešiolikmetės estes nugalėjo triuškinamu rezultatu – 76:38 (19:13, 15:5, 22:8, 20:12).

Rungtynių pradžioje nuo pirmųjų minučių geriau sekėsi lietuvėms ir nors stipriai atitrūkti nepavyko, pirmąjį ketvirtį merginos laimėjo 19:13.

Antrajame kėlinyje Lietuvos rinktinei pavyko sustabdyti Estijos puolimą ir leidusios pelnyti vos 5 taškus lietuvės prieš ilgąją pertrauką pirmavo 34:18. Antroje rungtynių pusėje žaidimas nesikeitė ir Lietuvos rinktinė tik dar labiau padidino savo pranašumą. Susitikimas baigėsi triuškinančiu rezultatu 76:38 lietuvių naudai.

LIETUVA U16: S. Visockaitė 15 tšk., D. Jankauskaitė 12 tšk., S. Kaupytė 11 tšk.

ESTIJA U16: H. Kaas 10 tšk., A. Asi 7 tšk., M. Goncharova 4 tšk.

Paskutinėse Baltijos taurės rungtynėse lietuvės trečiadienį susitiks su Airijos ekipa. Rungtynės nuo 14:30 val. vyks A. Sabonio krepšinio centre.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)