Prieš pat atkrintamąsias varžybas paaiškėjo, kad reguliariojo sezono MVP tapęs Mantas Kalnietis gavo traumą, kuri neleis įžaidėjui padėti komandai nei ketvirtfinalyje, nei, jei pateks, pusfinalyje. Kita vertus, Krasnodaro ekipoje puikiai žaidė kitas lietuvis – Mindaugas Kuzminskas.

Lietuvos rinktinės puolėjas buvo rezultatyviausias aikštės šeimininkų gretose – per 37 min. pelnė 23 taškus (6/8 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 5/8 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, paarė dvi klaidas, blokavo du varžovų metimus, triskart prasižengė, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 21 naudingumo balą.

Jei pirmajame kėlinyje sąlygas aikštėje diktavo aikštės šeimininkai, tačiau nuo antrojo kėlinio spurtavę svečiai sugebėjo padidinti savo persvarą iki dviženklės (38:51).

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė – „Lokomotiv“ laimėjo trečią kėlinį 31:20 ir vėl išsiveržė į priekį. Paskutiniame kėlinyje dominavo aikštės šeimininkai ir pačioje pabaigoje triumfavo užtikrintai.

Lokomotiv“: Mindaugas Kuzminskas 23, Nigelas Wiliams-Gossas 20 (11 rez.p.), Kevinas Hervey 14, Drew Gordonas 13 (14 atk.k.).

Chimki“: Aleksejus Švedas (11 rez.p.) ir Ericas McCollumas po 19, Sergejus Monia 12, Sergejus Karasiovas 11.

Kitas rungtynes komandos žais ketvirtadienį Maskvoje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)