„Lietkabelis“ šiose rungtynėse vertėsi septyniais žaidėjais. Tuo metu vilniečiai, turėdami kur kas ilgesnį atsarginių suolelį, tris kėlinius nerado savo žaidimo ritmo, strigo šeimininkų gynyboje ir lemiamo kėlinio pradžioje atsiliko 20-ies taškų skirtumu (65:45).

Du „Ryto“ tritaškiai įpūtė vilties svečių gerbėjams, likus 7 min. ekipas skyrė 14 taškų (57:71).

Po Pauliaus Valinsko klaidos dar vieną tritaškį įsūdė Derekas Needhamas (71:60).

Dvi sėkmingos „Lietkabelio“ atakos gesino svečių viltis (75:60, likus 5 min.).

Arnas Butkevičius pataikė dvitaškį su pražanga, D. Needhamas sėkmingai prasiveržęs po krepšiu pelnė dvitaškį nuo lentos, o po dar vienos nesėkmingos „Lietkabelio“ atakos Artiomas Parachovskis pataikė dvitaškį su pražanga: likus 3:30 min. „Rytas“ ženkliai priartėjo iki šeimininkų – 75:68.

Žiga Dimecas pataikė baudas, Saulius Kulvietis – tritaškį, ir „Lietkabelio“ sirgaliai galėjo vėl kiek lengviau atsikvėpti – 80:68 (likus 1:53 min.).

Svečiai iki pabaigos kovojo, tačiau išgelbėti rungtynių nesugebėjo. „Lietkabelis“ laimėjo 83:74. Tai trečioji Panevėžio klubo pergalė prieš „Rytą“ LKL reguliariajame sezone.

„Lietkabelis“ vertėsi be Jamaro Wilsono, Simo Jasaičio ir Stefano Sinoveco.

„Lietkabelis“: Paulius Valinskas 20 (3/6 dvit., 3/4 trit., 5/6 baud.), Saulius Kulvietis 15, Ikkena Iroegbu 13, Marko Čakarevičius 11, Donatas Tarolis 10 taškų.

„Rytas“: Arnas Butkevičius 17, Mindaugas Girdžiūnas 12, Derekas Needhamas ir Rokas Stipčevičius po 10, Artiomas Parachovskis 9 taškai.