Rungtynių pradžią sėkmingai pradėję žalgiriečiai pirmavo 8:2, puikiai atsiskleidė Edgaras Ulanovas smeigęs ir du taiklius tritaškius, tačiau tuomet CSKA komanda spurtavo 13:0 ir pirmą kėlinį baigė pirmaudama 22:19.

Antrame kėlinyje Š. Jasikevičiaus auklėtiniai vangiai rinko taškus, o atletiškieji aikštės šeimininkai tvirtai paėmė rungtynių vadžias į savo rankas. Daugiausiai Nando De Colo ir Willo Clyburno dėka įpusėjus rungtynėms armiečiai susikrovė solidų pranašumą – 51:36.

Po didžiosios pertraukos daug agresyviau ir kibiau žaisti pradėję Lietuvos čempionai po truputį mažino skirtumą ir baigiantis trečiajam kėliniui komandas skyrė tik 5 taškai – 67:62. 26 taškus per šį ketvirtį pelnė žaliai balti, o daugiausiai prie to prisidėjo Vasilje Micičius ir Artūras Milaknis.

Ketvirtame kėlinyje žalgiriečiai jau kvėpavo aikštės šeimininkams į nugaras, kai skirtumas buvo vos 4 taškai (72:68), tačiau trys iš eilės Andrejaus Voroncevičiaus ir vienas N. De Colo tritaškiai nubloškė svečius atgal – 86:70.

Š. Jasikevičius likus žaisti 3 minutes leido į aikštę jaunimą ir šis gėdos nepadarė. Atvirkščiai – įnešė dar didesnės intrigos – po trijų Pauliaus Valinsko tritaškių skirtumą pavyko sumažinti net iki 3 taškų – 94:91. Paskutinis įžaidėjo tritaškis smigo sulig rungtynių sirena.

Kitas rungtynes žalgiriečiai žais lapkričio 9-ą dieną Milane su vietos „AX Armani Olimpia“ (1/4) komanda, kurios marškinėlius vilki Lietuvos rinktinės žaidėjai Mantas Kalnietis ir Artūras Gudaitis.

Žalgiris“: Vasilje Micičius 20 (5/7 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 4/4 baudos, 7 rez. p., 28 naud.b.), Edgaras Ulanovas 14, Paulius Valinskas 11 (1/1 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai), Paulius Jankūnas ir Axelis Toupane'as po 9, Kevinas Pangosas ir Artūras Milaknis po 8, Aaronas White'as 4, Antanas Kavaliauskas ir Gytis Masiulis po 3, Martynas Arlauskas 2, Brandonas Daviesas 0.

CSKA: Willas Clyburnas 26 (4/6 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 9/10 baudos, 34 naud. b.), Nando de Colo 25 (6/7 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, 4/4 baudos, 10 rez.p., 37 naud.b.), Andrejus Voroncevičius 14, Cory Higginsas 9, Kyle'as Hinesas ir Othello Hunteris po 8, Sergio Rodriguezas 4.