Pasibaigus NBA lokautui universalusis puolėjas svarstė galimybę grįžti į Jungtines Valstijas. Visgi, galiausiai žaidėjas apsisprendė sezoną baigti gimtinėje.

Šiuo metu A. Kirilenka gydosi peties traumą, tačiau jau sausio 3 dieną aukštaūgis prisijungs prie komandos.

Eurolygoje A. Kirilenka šį sezoną sužaidė 5 rungtynes. Krepšininkas per susitikimą vidutiniškai rinkdavo 13,8 taško (56,5 proc. dvit., 60 proc. trit., 80,6 proc. baudų), atkovodavo po 9 ir perimdavo 2,2 kamuolio, atlikdavo 3,4 rezultatyvaus perdavimo bei blokuodavo 3,2 metimo.

Jo atstovaujami armiečiai, kurių garbę taip pat gina Darjušas Lavrinovičius ir Ramūnas Šiškauskas, pirmąjį Eurolygos etapą baigė be pralaimėjimų.

CSKA prezidentas Andrejus Vatutinas: "Manau, kad Andrejaus sprendimas yra geriausia Naujųjų Metų dovana CSKA ir Rusijos krepšinio sirgaliams. Džiugu, kad naujuosius sutiksime sulaukę tokios naujienos. Andrejus parodė, kad yra ne tik nuostabus žaidėjas, bet ir tikras komandos patriotas. Jis nėra žmogus siekiantis trumpalaikės naudos, o tiesiog nori pamaloninti krepšinio gerbėjus ir populiarinti šią sporto šaką Rusijoje. Mūsų komanda vadovaujasi posakiu: "Visi už vieną, vienas už visus", todėl mums labai svarbu, kad Andrejus nusprendė likti. Žinau, kad jis turėjo daug galimybių išvykti, o kiekvienas variantas turėjo savo vertę. Vieni pasiūlymai buvo geresni finansiškai, kiti suteikė geresnes gyvenimo sąlygas ar galimybes laimėti NBA čempionatą. Dėl to, Andrejaus sprendimą mes dar labiau vertiname. Dėkoju CSKA vadovams ir linkiu mūsų komandai stiprybės bei sveikatos 2012 metais".

CSKA žaidėjas Andrejus Kirilenka: "Šį mėnesį svarsčiau visus įmanomus variantus. Galvoje dėliojau pasiūlymų privalumus ir trūkumus, galiausiai padariau išvadą, kad geriausia yra likti CSKA. Pirmojoje sezono pusėje mums pavyko suformuoti puikią, nuostabią atmosferą turinčią komandą. Manau, kad pusiaukelėje sustoti būtų neteisinga. Palikti klubą dabar būtų neteisingą komandos draugų bei fanų atžvilgiu. Žaisti CSKA man labai smagu ir darysiu viską, kad laimėtume visus čempionatus kuriuose žaidžiame. Esu dėkingas klubo vadovams už kantrybę. Taip pat labai dėkoju fanams už paramą ir raginu visus ateiti į CSKA rungtynes".

Šaltinis
Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.
Eurobasket.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės