Susitikimą startiniame penkete pradėjo Aleksandras Rašičius, Renaldas Seibutis, Vilmantas Dilys, Lawrence'as Robertsas ir Jonas Valančiūnas. „Lietuvos rytas“ nuo pat susitikimo pradžios sukaustė varžovus geležine gynyba: beveik 5 min. aikštės šeimininkai nesugebėjo pelnyti nė taško, tuo metu vilniečiai įmetė 11.

Vėliau „Lietuvos ryto“ puolimas buvo kiek ramesnis, tačiau tai nesutrukdė pirmauti dviženkle persvara. Ketvirtį aidint sireinai dvitaškiu metimu užbaigė Tyrese'as Rice - 18:6. Antrame kėlinyje „Juventus“ krepšininkams ir toliau sunkiai sekėsi rasti kelių link „Lietuvos ryto“ krepšio, tad vilniečiai sėkmingai tolo. Po greitos atakos, kai T. Rice'as atliko perdavimą, o ore kamuolį pagavęs Mindaugas Katelynas dėjimu užbaigė ataką, ekipas skyrė jau 16 taškų - 24:8.

Per Roberto Giedraičio paprašytą minutės pertraukėlę „Juventus“ krepšininkai padarė išvadas: per 3 minutes pelnė 10 taškų, tačiau tai nepriartino prie varžovų. Gynyboje aikštės šeimininkai nesugebėjo sustabdyti galingai žaidusių „Lietuvos ryto“ krepšininkų - po V. Dilio dėjimo ekipas skyrė 20 taškų (38:18). Per likusias dvi ketvirčio minutes rezultatas iš esmės nesikeitė, „Juventus“ prezidento Žydrūno Urbono pelnytus 4 taškus nubraukė M. Katelyno ir R. Seibučio metimai. Įpusėjus rungtynėms „Lietuvos rytas“ priekyje 46:24.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė. Aleksandro Džikičiaus auklėtiniai taikliais metimais iš įvairių pozicijų didino atotrūkį (60:30). Utenos klubui niekaip nepavyko surasti priešnuodžių prieš sostinės komandos puolimą. Po trijų ketvirčių ekipas skyrė triuškinantis skirtumas - 74:46. Paskutinis ketvirtis tebuvo formalumas. Abi komandos žaidė apylygiai, o skirtumas beveik nesikeitė.

„Juventus“: Ž. Urbonas 15, Ž. Šeštokas 11, R. Gumeniukas ir K. Petrukonis po 8, A. Vasiliauskas ir V. Volkus po 7 taškus.

„Lietuvos rytas“: J. Valančiūnas 18 (10 atk. kam.), R. Seibutis 14 (3/3 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai), M. Katelynas ir A. Rašičius (4/4 tritaškiai) po 12, V. Dilys ir A. Jomantas) po 11, S. Babrauskas ir P. Samardžiskis po 6, T. Rice'as 4 (8 rez. perd.), P. Dambrauskas 2, L. Robertsas taškų nepelnė, o D. Redikas aikštėje nepasirodė.