Dimitrio Itoudžio auklėtiniai po itin atkaklios kovos palaužė varžovus 83:81 (18:18, 21:15, 19:26, 25:22) bei serijoje iki trijų pergalių atitrūko 2-0.

Kitas serijos susitikimas antradienį bus žaidžiamas Sankt Peterburge.

Maskvoje svarbiausią mačo metimą pataikė Danielis Hackettas, kuris vos prasidėjus paskutinei minutei smeigė tritaškį su Galo Mekelio pražanga ir išvedė CSKA į priekį 82:78.

Paskutiniosios minutės metu klubai keitėsi baudų metimais, o Willui Clyburnui realizavus vieną baudos metimą iš dviejų (83:81), likus žaisti 20 sekundžių, „Zenit“ galėjo organizuoti lemiamą ataką.

Vis dėlto Galo Mekelio metimą likus žaisti 3 sekundes blokavo Kyle'as Hinesas, o Sergejaus Karasiovo tolimas metimas paskutinę sekundę skriejo pro šalį.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė W. Clyburnas, pelnęs 19 taškų. Po 11 taškų pridėjo Semionas Antonovas ir Nikita Kurbanovas. Nando De Colo, K. Hineso ir D. Hacketto sąskaitose – po 10 taškų.

Pralaimėtojų gretose išsiskyrė 14 taškų surinkęs Codi Milleris-McIntyre'as. Po 12 pridėjo Seanas Armandas ir Antonas Puškovas.

Kitoje pusfinalio serijoje tarp Maskvos srities „Chimki“ ir Kazanės UNIKS rezultatas yra lygus 1-1.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)