Jo auklėtiniai trečiame kėlinyje turėjo 15-os taškų pranašumą, o „Real“ pergalę išplėšė paskutinėmis mačo sekundėmis.

Spaudos konferencijoje Stambulo „Anadolu Efes“ strategas E. Atamanas piktinosi teisėjo grubia klaida.

„Pirmaudami 15-os taškų pranašumu mes pradėjome per dažnai klysti. Prametėme per daug metimų. Mes juos spaudėme 35 minutes. Tačiau varžovai sugrįžo į žaidimą, perėmė iniciatyvą ir laimėjo rungtynes.

Aš manau, teisėjas padarė grubią klaidą. Po Bryanto Dunstono techninės pražangos varžovams turėjo būti likusios 4 sek. atakai, o jiems skirtos 14 sek.

Mes kalbėsimės su Eurolyga ir paprašysime pakartoti šias rungtynes“, – spaudos konferencijoje pareiškė E. Atamanas.

„Mačo metu mes tai pabrėžėme 2-3 kartus, tačiau teisėjai tiesiog atsakė „ne“. Ką reiškia ne? Yra tokios taisyklės. Kreipsimės į Eurolygą ir prašysime, jog peržaistume rungtynes“, – teigė „Anadolu Efes“ vyriausiasis treneris.

Reiktų paminėti, kad minėtas krepšinio specialisto epizodas nutiko trečiame kėlinyje kai šeimininkai pirmavo 69:54.

Jis pridūrė, kad jo titulų kolekcijoje 16-17 trofėjų, tačiau trūksta Eurolygos taurės.

„Žaidė dvi svarbios Eurolygos komandos. Mes įrodėme, kad esame kandidatai laimėti Eurolygą“, – tvirtino E. Atamanas.

Gruodžio 13 d. „Anadolu Efes“ keliaus į Pirėjų ir susitiks su „Olympiakos“, o „Real“ lauks derbis su „Barcelona“.