Maskvoje vykusiose rungtynėse Rimo Kurtinaičio treniruojama „Chimki“ ekipa ilgą laiką pirmavo, tačiau turėjo pripažinti varžovų pranašumą – 88:90 (25:20, 29:25, 19:20, 15:25).

Perimti iniciatyvą svečiams iš Italijos pavyko ketvirtajame kėlinyje, po sėkmingos Mindaugo Kuzminsko žaidimo atkarpos.

7 taškus per paskutinį ketvirtį pelnęs puolėjas padėjo „Olimpia Armani“ persverti rezultatą ir likus žaisti 4 min. įgyti 7 taškų pranašumą (76:83).

Nors A. Švedas nusileisti neketino ir dar sykį išvedė „Chimki“ į priekį, lemiamu momentu užtikrinčiau sužaidusi Milano komanda iškovojo jau 5 pergalę Eurolygoje paeiliui.

Tuo metu „Chimki“ ekipai tai buvo antras pralaimėjimas iš eilės.

Baigiantis rungtynėms emocijos liejosi per kraštus, aikštėje susikibo „Armani“ aukštaūgis Kalebas Tarczewskis ir „Chimki“ gynėjas Stefanas Markovičius – teko įsikišti ir arbitrams.

Milano komanda šiose rungtynėse jau vertėsi be latvio Dairio Bertanio, karjerą pratęsiančio NBA lygoje – Naujojo Orleano „Pelicans“ klube.

Nuo lapkričio 23 d. nežaidęs A. Švedas šiose rungtynėse per 33 min. pelnė 23 taškus (4/5 dvit., 3/11 trit., 6/9 baud.), atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir surinko 29 efektyvumo balus. Tiesa, jis 5 kamuolius prarado.

Dar 17 taškų šeimininkams pelnė Malcolmas Thomasas, po 15 – Tony Crockeris ir Charlesas Jenkinsas.

Nugalėtojams 16 taškų surinko Mike'as Jamesas, po 15 – Vladimiras Micovas ir K. Tarczewskis, 13 – Jamesas Nunnally.

M. Kuzminskas per 19 min. surinko 9 taškus (3/4 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 5 kamuolius, 2 kartus suklydo ir surinko 9 efektyvumo balus.

Kitose rungtynėse Stambule turnyro lentelės lyderė „Fenerbahče“ (21/3) savoje aikštėje 84:66 (20:17, 23:12, 14:18, 27:19) sutriuškino kitą didžiausio Turkijos miesto komandą – „Anadolu Efes“(15/8).

Rungtynių puošmena tapo pralaimėjusiųjų puolėjo Adrieno Moermanno taiklus metimas iš aikštės vidurio trečiojo kėlinio pabaigoje.

Nugalėtojams 17 taškų pelnė Kostas Sloukas, 15 – Nikola Kaliničius.

Pralaimėjusiems 18 taškų surinko minėtasis A. Moermanas, 13 pridėjo Shane'as Larkinas.

„Fenerbahče“ komanda jau yra užsitikrinusi vietą atkrintamosiose varžybose.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (13)