Lietuvio atstovaujama sostinės ekipa namuose 88:66 (24:19, 28:15, 19:18, 17:14) pranoko Eseno „46ers“ (5-6).

M. Grigonis nugalėtojų gretose buvo trečias pagal rezultatyvumą. Gynėjas per 23 minutes pelnė 10 taškų (2/4 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai), atkovojo 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų.

Estijoje penktadienio vakarą sėkmingai rungtyniavo Vytenis Čižauskas, vedęs Tartu universiteto komandą (3-3) į pergalę 75:64 (20:21, 18:19, 21:12, 16:12) prieš Raplos „Avis“ (4-4).

V. Čižauskas per 31 minutes į varžovų krepšį įmetė 13 taškų (1/3 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 2/3 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 14 naudingumo balų.